Niska ocena Fabiańskiego

?Nie miał ani jednego strzału do obronienia. Za to przy jednym z rzutów rożnych źle wyszedł do piłki i minął się z nią " - pisze serwis Goal.com o niedzielnym występie w Arsenalu Łukasza Fabiańskiego.
Zobacz skrót meczu Arsenalu na Z Czuba.tv

24-letni bramkarz zagrał 90 minut w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Anglii z Burnley (3:0). Goal.com dał mu za ten występ szóstkę (w dziesięciostopniowej skali). Żaden z piłkarzy Arsenalu nie dostał niższej. Taką samą, środkowy obrońca Johan Djourou.

Szóstkę (w dziesięciostopniowej skali) dał Fabiańskiemu także "The Times". Równie nisko został oceniony tylko Robin van Persie, który na pół godziny przed końcem zmienił Carlosa Velę.

Serwis Sky News pisze, że po błędzie Fabiańskiego, Burnley miało najlepszą sytuację w pierwszej połowie.