Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na sportowych arenach

PIŁKA NOŻNA

SPARINGI: Korona Kielce - Górnik Łęczna (płyta główna stadionu przy ul. Ściegiennego), sobota godz. 17.30, KSZO Ostrowiec - Motor Lublin, stadion przy Kolejowej, sobota, godz. 12, Korona II Kielce - Neptun Końskie (mecz na Stadionie Leśnym), Piaskowianka - Victoria Skalbmierz oba sobota godz. 10, Naprzód Jędrzejów - Słomniczanka, GKS Nowiny - Politechnika Kielce - oba sobota godz. 11, Nida Pińczów - Piast Chęciny, sobota godz. 13, KSZO Junior Ostowiec - Sparta Dwikozy (na Kolejowej), Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów (na Ściegiennego), MKS Busko-Zdrój - Zorza Tempo Pacanów - wszystkie sobota godz. 14, Łysica Bodzentyn - Świt Ćmielów, Piast Stopnica - GKS Szydłów - oba sobota, godz. 15, Samson Samsonów - Leśnik Zagnańsk - sobota, godz. 17 (na Ściegiennego w Kielcach), Piast Chęciny - AZS WSU Kielce, Dąb Nagłowice - Unia Sędziszów, Źródło Solec-Zdrój - Gród Wiślica - wszystkie niedziela godz. 11, Wierna Małogoszcz - Sparta Kazimierza Wielka - niedziela godz. 12, Lechia Strawczyn - Astra Piekoszów, Hetman Włoszczowa - Ceramika Opoczno, Juventa-Perfopol Starachowice - OKS Opatów (na Kolejowej w Ostrowcu) - wszystkie niedziela godz. 14, Zenit Chmielnik - Lubrzanka Kajetanów, LZS Samborzec - Alit Ożarów - oba niedziela godz. 15, Granat Skarżysko - Partyzant Radoszyce - niedziela godz. 17 (na Ściegiennego w Kielcach).

XI WIOSENNA LIGA PIĄTEK WSH: hala przy Krakowskiej, niedziela godz. 20.30

SIATKÓWKA

I LIGA SIATKAREK: AZS KSZO Ostrowiec - MOSiR Mysłowice, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17.

PÓŁFINAŁOWY TURNIEJ O AWANS DO II LIGI SIATKAREK: hala przy ul. Patkowskiego, piątek godz. 16, sobota godz. 15, niedziela godz. 11.

KOSZYKÓWKA

KIELECKA AMATORSKA LIGA FIRM: Politechnika Świętokrzyska - Groszfon i Awans SJ TOM - Totalizator, hala przy ul. Żytniej, piątek godz. 19.30 i 20.30.

TRÓJBÓJ SIŁOWY

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM: hala przy ul. Zagnańskiej, piątek godz. 16, sobota i niedziela godz. 10.30.

PŁYWANIE

III RUNDA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ DUŻEJ LIGI: pływalnia Rawszczyzna przy ul. Mickiewicza w Ostrowcu, sobota godz. 9.

BIEGI PRZEŁAJOWE

III CROSS ŚWIĘTOKRZYSKI IM. KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO: Stadion Leśny w Kielcach, sobota godz. 11.30.

BILARD

II LIGA MĘŻCZYZN: Fugit Kielce - ET-Bilard Eurotech Dmochowski Team KKB Końskie, Nosan II Kielce - Taborski Porter Częstochowa, Kieleckie Centrum Bilardowe przy pl. Moniuszki 2B, oba mecze sobota godz. 12.

TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW - BILARD SPORT AMATOR CHALLENGE 2009: KCK, niedziela, godz. 12.

TENIS ZIEMNY

ROKO CUP KIELCE: centrum tenisowe Roko przy ul. Jurajskiej, sobota godz. 8.30, niedziela godz. 9.