Kwartet wzmocni piłkarską Elanę

Czterech nowych piłkarzy będzie miał do dyspozycji szkoleniowiec Elany Wiesław Borończyk. Z grona kandydatów w ostatnich chwili ubył Grzegorz Domżalski, zawodnik z doświadczeniem z ekstraklasy.
Domżalski był już przedstawiony jako piłkarz Elany, ale ostatecznie klub nie zdecydował się na jego angaż. 26-letni pomocnik, który przed dekadą zaczynał karierę w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, a ostatnio - rok temu - zaliczył jedenaście spotkań w ekstraklasie w barwach Ruchu Chorzów może szukać nowego pracodawcy. Elana wybrała innych piłkarzy. Ciekawym pomocnikiem może być Marcin Rackiewicz (22 lata, pomocnik) pozyskany dzięki współpracy z Widzewem Łódź. Oprócz niego do zespołu dołączą: Kamil Pilarski (22, obrońca, ostatnio Gawin Królewska Wola), Artur Goździk (21, pomocnik, Mazur Karczew) i Michał Marcinkowski (19, pomocnik, Cyklon Kończewice).

Dziś nowi piłkarze Elany pokażą swoje umiejętności w kolejny meczu sparingowym. Torunianie na sztucznej murawie przy Szosie Chełmińskiej 75 zmierzą się z Orlętami Aleksandrów Kujawski.