Wzmocnienia poniatowskiej Stali

Zamykająca tabelę II ligi Stal Poniatowa czyni starania, by w rundzie wiosennej włączyć się do walki o utrzymanie. W tym celu pozyskano siedmiu nowych zawodników
Umowy z aktualną czerwoną latarnią tabeli podpisało dwóch graczy krakowskiej Wisły, występującej w Młodej Ekstraklasie. Radosław Pindiur ma 21 lat i występuje w linii pomocy. Piłkarz ten ma za sobą grę w kanadyjskim klubie York Jets. Natomiast Artur Rado za miesiąc będzie świętować swoje 23. urodziny i również ma wzmocnić linię środkową Stali, a ostatnio również bronił barw Stali, tyle że... tej z Mielca. Bramki poniatowian na wiosnę strzec będzie pozyskany z Jagiellonii Białystok Marcin Mańka, który wcześniej występował m.in. w Lubliniance, Górniku Łęczna i Hetmanie Zamość. To jednak nie koniec wzmocnień formacji defensywnej. Do zespołu Stali dołączyło bowiem dwóch obrońców: Grzegorz Krystosiak z Motoru Lublin i były gracz Avii Świdnik Sylwester Cyranowski. Natomiast o bramki dla Stali będą teraz starać się Piotr Wilawer, który ostatnio występował w radzyńskich Orlętach oraz Adrian Sadowski, który jesień spędził w zespole KSZO Ostrowiec.

Z klubem z Poniatowej pożegnało się pięciu zawodników: Mateusz Butkiewicz, Jakub Woropajew, Dariusz Osuch, Kamil Styżej i Hubert Lipczyński.

Stal do bezpiecznego miejsca w tabeli traci aż 14 punktów. W pierwszym meczu rundy rewanżowej zmierzy się 15 marca na wyjeździe z Hetmanem Zamość, którego szeregi opuścił Rafał Turczyn. Wydział Gier PZPN przychylił się do wniosku piłkarza o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.