Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - Stal Mielec, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

Półfinały mistrzostw Polski juniorów - piątek: AZS AWF Gorzów - Zagłębie Lubin, 14.30, Azoty Puławy - Jurand Ciechanów 16.30; sobota: AZS AWF - Jurand 12.30, Zagłębie - Azoty 14.30; niedziela: Jurand - Zagłębie 10, Azoty - AZS AWF 12. Wszystkie mecze w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

SIATKÓWKA

Ćwierćfinał mistrzostw Polski juniorek - piątek: AZS UMCS TPS Lublin - UKS Warmiss Volley Olsztyn 15, UKS Jedynka Łomża - MUKS Sparta Warszawa 16.30; sobota: UKS Warmiss Volley - MUKS Sparta 15.30, AZS UMCS TPS - UKS Jedynka 17; niedziela: UKS Jedynka - UKS Warmiss Volley 10, AZS

UMCS TPS - MUKS Sparta 11.30. Wszystkie mecze w hali AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

Ćwierćfinał mistrzostw Polski juniorów - piątek: UKS Serbinów Biała Podlaska - MKS Truso

Elbląg 16, Pronar Parkiet Hajnówka - KS Metro Warszawa 18; sobota: MKS Truso - Metro 15.30, UKS Serbinów - Pronar Parkiet 17.30; niedziela: Pronar Parkiet - MKS Truso 10, UKS Serbinów - Metro 12. Wszystkie mecze w hali ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej w Białej Podlaskiej

PIŁKA NOŻNA

Mecze towarzyskie - sobota: Janowianka Janów Lub. - Łada Biłgoraj 9.45 w Łęcznej, Górnik II Łęczna - Podlasie Biała Podlaska 12.15 w Łęcznej, Stal Kraśnik - JKS Jarosław 11.30 w Kraśniku, Opolanin - Orion Niedrzwica 11 w Wilkowie, Wisła Puławy - Orlęta Łuków 12 w Puławach; niedziela: Sygnał Lublin - juniorzy Motoru Lublin 10.30.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

XVII Otwarte Mistrzostwa ZOZPN w halowej piłce nożnej: niedziela, godz. 9, hala ZSBiO w Biłgoraju przy ul. Cegielnianej 24.

XIII Halowy Turniej Masters 2009, sobota, godz. 9, hala Górnika w Łęcznej, przy ul. Jana Pawła II.

Rozgrywki TKKF Omega - sobota: ZSK im. św. Teresy - Urząd Miasta 18, Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński - LBN Sqad 18.30, Urząd Miasta - Uniwersytet Przyrodniczy 19, OBI - Niecała 19.30, Luxus i Wygoda - NSZZ Solidarność 20; niedziela: Niecała - LBN Sqad 15.30, Urząd Miasta - Politechnika Lubelska 16, Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński - Uniwersytet Przyrodniczy 16.30, Kumple - ZSK im. św. Teresy 17, IPSO Iure - Dar Złom 17.30, Sipma - Luxus i Wygoda 18, IPSO Iure - Osada 18.30, Sipma - Carrefour 19, NSZZ Solidarność - OZB Tatary 19.30, Śródmieście - SKOK Chmielewskiego 20. Wszystkie mecze w hali Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej.

Rozgrywki TKKF Róża - ekstraklasa: Auto-Euro - Widok n. 17, MPWiK - UP n. 17.50; I liga: Real - WSPA s. 19.30, KUL - Niemce s. 20, Solidarność - Syrius s. 20.30; II liga: Glazura Królewska - Róża s. 17.30, Stokrotka - WSSP s. 18, Starówka - PHU PAD-BUD n. 14.30, Inferno - Vip International n. 16; III liga: MPK - Soccer s. 17:00, Rets - Merco TC s. 18.30, Zarembiacy - Polifonia Galata s. 19, Schenker - Hap. Armatura n. 14, Schenker - MPK n. 15, Nowy Świat - Solid Security n. 15.30, LUBFARM Lublin - TEAM n. 16.30; Wszystkie mecze w hali Uniwersytetu Medycznego przy ul. Chodźki w Lublinie.

PŁYWANIE

I runda ligi wojewódzkiej open, niedziela, godz. 13.30, pływalnia Orlika Lublin w ZSO nr 5 przy ul. Rzeckiego.

I runda ligi wojewódzkiej dzieci i młodzików, sobota, godz. 10.30, pływalnia OSiR w Zamościu.

TENIS STOŁOWY

I liga mężczyzn: Dawid Tarnogród - KSTS Krosno, sobota, godz. 16, sala ZSE przy ul. Kościelnej w Tarnogrodzie.

III wojewódzki turniej kwalifikacyjny skrzatów, sobota, godz. 9, sala ZSE przy ul. Kościelnej w Tarnogrodzie.

Mistrzostwa województwa seniorów w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych, niedziela, godz. 9, hala ZSO w Tomaszowie Lubelskim.

SZACHY

Otwarte mistrzostwa województwa seniorów i juniorów do lat 20: I turniej zaliczany do międzynarodowego rankingu, piątek, godz. 16, sobota i niedziela, godz. 9, sala Startu Lublin przy al. Piłsudskiego 22.

LOTNICTWO

43. Lubelskie Zawody Samolotowe: piątek - sobota, od godz. 10, lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu.