Sportowy weekend

Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.
PIŁKA RĘCZNA

EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: Vive Kielce - Interferie Zagłębie Lubin, hala przy ul. Bocznej, niedziela godz. 17.30.

I LIGA KOBIET: KSS Kielce - Kłos PO Olkusz, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 17.

II LIGA MĘŻCZYZN: Sokół Końskie - Kusy Kraków, hala ZS w Stadnickiej Woli, sobota godz. 13, Vive II Kielce - Górnik Sosnowiec, hala przy ul. Krakowskiej, niedziela godz. 15.

PIŁKA NOŻNA

MECZE KONTROLNE: Naprzód Jędrzejów - Hetman Włoszczowa (na boisku ze sztuczną nawierzchnią na ul. Ściegiennego w Kielcach) i Piaskowianka - Zieleń Żelisławice-Secemin - oba w sobotę o godz. 9, KSZO Junior Ostrowiec - Orlicz Suchedniów (na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kolejowej) - s. 11, Nidzianka Bieliny - Polanie Pierzchnica, MKS Stąporków - Granat Skarżysko i Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn - wszystkie s. 12, Piast Stopnica - Gród Wiślica i KSZO II Ostrowiec - Sparta Dwikozy (na Kolejowej), Wierna Małogoszcz - Resovia (na Ściegiennego) - wszystkie s. 13, GKS Nowiny - Zenit Chmielnik, s. 14, Nida Pińczów - Czarni Połaniec (na Ściegiennego), s. 15, Korona II Kielce - Nida Pińczów (na Ściegiennego), n. 10, ŁKS Łagów - Wisła Annopol (na Kolejowej), Zryw Łopuszno - Unia Sędziszów, Partyzant Wodzisław - Dąb Nagłowice, Piast Chęciny - WSU Kielce - wszystkie n. 11, Lechia Strawczyn - Astra Piekoszów i Koprzywianka - Klimontowianka - n. 12, Skała Tumlin - Spartakus Daleszyce (na Ściegiennego), n. 14, Juventa-Perfopol Starachowice - Lubrzanka Kajetanów (na Ściegiennego), n. 17.

ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 14.30.

II HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR „GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, sobota godz. 14.35, niedziela godz. 11.

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA SPARTAKUSA DALESZYCE: hala gimnazjum przy ul. Sienkiewicza w Daleszycach, sobota godz. 10.

SIATKÓWKA

TURNIEJ O PUCHAR PREZES SZKOŁY JAZDY VEGA: hale MGOK w Daleszycach i ZSO w Sukowie, sobota godz. 8.30.

KOSZYKÓWKA

KIELECKA AMATORSKA LIGA FIRM: Lekarze - UJK i CKM - Totalizator, hala przy ul. Żytniej, piątek godz. 19.30 i 20.30.

TRIATLON

II ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY I OTWARTE MISTRZOSTWA SANDOMIERZA: start na pływalni Błękitna Fala przy ul. Zielnej, sobota godz. 9, bieg i jazda na rowerze po trasie okrężnej od ul. Mickiewicza (zakończenie mistrzostw ok. 16 w ratuszu).