San Marino - Irlandia Płn. 0:3 w el. MŚ

San Marino przegrało w Serravalle z Irlandiš Północnš 0:3 (0:2) w meczu grupy 3 eliminacji piłkarskich mistrzostw ?wiata. 28 marca w Belfa?cie z Irlandiš Płn. zagra Polska

San Marino - Irlandia Płn. 0:3 (0:2): McAuley (6.), McCann (32.), Brunt (63.)

Mecz na kameralnym stadionie w Serravalle, gdzie zdecydowanš większo?ć stanowiła spora grupa kibiców z Irlandii Północnej, ułożył się po my?li go?ci. Już w szóstej minucie, po rzucie rożnym z lewej strony bramki, Gareth McAuley efektownym strzałem pod poprzeczkę uzyskał dla nich prowadzenie.

Po 32. minutach było już 0:2, a na listę strzelców, precyzyjnym strzałem zza pola karnego, wpisał się Grant McCann.

W 63. minucie wynik meczu ustalił Chris Brunt. Jego do?rodkowania z rzutu wolnego nie przecišł żaden z piłkarzy w polu karnym, a piłka wpadła do bramki tuż przy słupku obok zaskoczonego Federico Valentiniego.

Gospodarze ostatnie 20 minut grali w osłabieniu, gdyż po czerwonej kartce boisko musiał opu?cić Manuel Marani.

Grupa C

Kolejne mecze (28 marca): Irlandia Płn. - Polska; Słowenia - Czechy.

Sparingi rywali Polaków: Cypr - Słowacja 3:2 (1:0): Marangos (32., karny), Nikolaou (74.), Okkas (83.) - Jez (89.), Jendrisek (90.); Maroko - Czechy 0:0; Belgia - Słowenia 1:0 (1:0): van Buyten (21.)

Wyniki wszystkich środowych meczów tutaj ?