Sportowy weekend

Co. gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie.
PIŁKA NOŻNA

SPARINGI: Korona Kielce - Stal Stalowa Wola oraz Korona - Hetman Zamość, sobota godz. 11 i 13 (oba na sztucznej murawie przy ul. Ściegiennego), KSZO Ostrowiec - Garbarnia Kraków, boisko na Kolejowej, sobota godz. 11, Naprzód Jędrzejów - Piaskowianka (na Ściegiennego), s. 9, Zenit Chmielnik - Zorza Tempo Pacanów, s. 10, Unia Sędziszów - Lubrzanka Kajetanów, GKS Nowiny - MKS Stąporków - oba s. 11, Alit Ożarów - Sparta Dwikozy, Skała Tumlin - Orlęta Kielce - Zryw Zbigniewice - GKS Świniary - wszystkie s. 12, KSZO Junior Ostrowiec - Wisła Sandomierz (na Kolejowej), s. 13.30, GKS Kluczewsko - RKS Radomsko, s. 14, Neptun Końskie - Granat Skarżysko (na Ściegiennego), Juventa Perfopol Starachowice - Orlicz Suchedniów (na Kolejowej), - oba s. 16, Jawornik Gorzków - Wolni Kłaj (w Cudzynowicach), Łysica Bodzentyn - Moravia Morawica - oba n. 11, Dąb Nagłowice - Unia Sędziszów - n. 11.30, Świt Ćmielów - Klimontowianka, n. 12, Piast Stopnica - Wisła Nowy Korczyn, n. 13, Spartakus Daleszyce - Polanie Pierzchnica (na Ściegiennego), n. 14.

ŚWIĘTOKRZYSKA HALOWA LIGA FIRM: hala ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach, sobota godz. 13, niedziela godz. 10.

II HALOWA LIGA PIĄTEK O PUCHAR "GAZETY": hala ZSP przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach, niedziela godz. 11.

PUCHAR SUCHEDNIOWSKIEJ LIGI FUTSALU: hala przy ul. Sportowej 5 w Suchedniowie, sobota godz. 14.

HALOWA LIGA AMATORSKA: hala przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku, niedziela godz. 8. i 17.30.

TURNIEJ SĘDZIÓW IM. ZBIGNIEW HIŃCZY I ZBIGNIEW LISA: hala przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu, sobota godz. 9.

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA MĘŻCZYZN: Wisła Sandomierz - ASPR Zawadzkie, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18, KSSPR Końskie - Unia Tarnów, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 17.

ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW: hala przy ul. Krakowskiej, piątek godz. 16: AZS AWF Gorzów - Krakowiak 85 Kraków, godz. 18: Vive Kielce - Czuwaj Przemyśl, sobota godz. 16: Gorzów - Czuwaj, godz. 18: Vive - Krakowiak, niedziela godz 10.45: Czuwaj - Krakowiak, godz. 12.45: Vive - Gorzów.

KOSZYKÓWKA

II LIGA MĘŻCZYZN: UMKS Kielce - Wisła Kraków, hala przy ul. Żytniej, niedziela godz. 18.

KIELECKA AMATORSKA LIGA FIRM: Bufu - Totalizator i Sędziowie-Centerit - Groszfon, hala przy ul. Żytniej w Kielcach, piątek godz. 19.30 i 20.30.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA NAUCZYCIELI O PUCHAR WÓJTA GMINY SITKÓWKA-NOWINY: hala przy ul. Gimnazjalnej w Nowinach, sobota, godzina 9.

SIATKÓWKA

I LIGA KOBIET: AZS KSZO Ostrowiec - AZS AWF Poznań, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 17.

II LIGA MĘŻCZYZN: Fart Kielce - Volley Rybnik, hala przy ul. Bocznej, sobota godz. 17.

PŁYWANIE

V RUNDA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ MAŁEJ LIGI: pływalnia przy ul. Zielnej w Sandomierzu, sobota godz. 10.

KICK BOXING

MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W WERSJI FULL CONTACT: hala przy ul. Żytniej, sobota godz. 12 (eliminacje) i 15 (runda finałowa).

NARCIARSTWO

FINAŁ WOJEWÓDZKI "FAMILY CUP 2009" W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE: stok Telegraf w Kielcach, niedziela godz. 10.

SZACHY

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY KATOLICKIEJ: hala ZSKat. przy ul. Św. S. Kostki 17 w Kielcach, sobota i niedziela godz. 9.