Zmagania narciarzy w Ustjanowej Górnej

Kilkunastu narciarzy z Puszczy Supraśl i Hubala Białystok startowało w Ustjanowej Górnej w zawodach Pucharu Polski i eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
W imprezie najlepiej wypadła Emilia Romanowicz z Puszczy, która w kategorii juniorek A (rocznik 1989-90) w biegu stylem klasycznym zajęła pierwsze miejsce, stylem dowolnym była druga. Dwa razy na trzeciej pozycji w tej kategorii stawała Anna Sawicka z Hubala. Natomiast Mateusz Zwaliński z Puszczy w kategorii junior A był ósmy w biegu stylem klasycznym i siódmy w stylu dowolnym. Jeszcze lepiej Zwaliński wypadł w kategorii junior B (rocznik 1991-92), gdzie był siódmy w stylu klasycznym i szósty w stylu dowolnym. W kategorii juniorek B Paula Szczebiot z Puszczy w obu stylach zajęła jedenaste miejsce. Z kolei w kategorii juniorek D (rocznik 1995-96) najlepiej zaprezentowała się Gabriela Mikłasz z Puszczy, która w obu stylach była ósma.

Dotychczas do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która się odbędzie w lutym w Ustrzykach Dolnych, zakwalifikowało się sześciu zawodników i trzy zawodniczki z Puszczy, a także jeden zawodnik i trzy zawodniczki z Hubala.