Odkrywamy karty. Finał plebiscytu "Gazety"

Piękne bryły z kryształu znajdą wreszcie swoich właścicieli. W poniedziałek godz. 18 w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach rozpocznie się gala finałowa naszego plebiscytu.


Poprowadzi ją nasz gość specjalny - znany aktor i wielki kibic sportu Olaf Lubaszenko. W jego towarzystwie na scenie pojawi się dziesięciu najbardziej lubianych i docenianych sportowców 2008 roku oraz trójka najpopularniejszych trenerów. Sportowa Nadzieja Województwa odbierze czek na 2 tys. złotych, a decyzją internautów zostanie nagrodzona także Drużyna Roku. Gwarantujemy niespodzianki! Zdradzimy, że w gronie wyróżnionych znaleźli się reprezentanci ośmiu dyscyplin i... tylko jedna kobieta.

Wszystko to zasługa Państwa. Zaangażowanie było bardzo duże, bo udało nam się pobić liczbę głosów z ubiegłego roku. Za to i głosujący zostaną nagrodzeni. Czekają m.in. ufundowane przez prezydenta Kielc dwa telewizory LCD, nawigacje GPS, wieże stereo, pięć aparatów fotograficznych Nikon i po dziesięć odtwarzaczy MP3 oraz oryginalnych koszulek Vive. Pełna lista nagrodzonych oraz kulisy gali w środowym dodatku specjalnym "Gazecie na finał".