Memoriał Gaca i prezes PZPN w Iławie

Z udziałem 16 drużyn rozpocznie się w sobotę w Iławie VII Memoriał Benedykta Gaca (zmarłego w 2001 r. wieloletniego działacza i trenera z Iławy)
W imprezie rywalizować będą młodzi piłkarze z rocznika 1996 i młodsi. Drużyny podzielone są na cztery grupy, a eliminacyjne pojedynki rozpoczną się w sobotę od godz. 9, natomiast po godz. 18 rozegrane zostaną pierwsze finały. Dzień później zaplanowano najważniejsze mecze (o I miejsce o godz. 15). W ubiegłym roku ze zwycięstwa w memoriale cieszyli się gracze Zawiszy Bydgoszcz.

Spotkania rozgrywane będą w hali Iławskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Niepodległości 11B. W tym samym miejscu w sobotę o godz. 18 zaplanowano otwartą konferencję prasową z udziałem prezesa PZPN Grzegorza Laty, zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz prezesa Bi-es Jezioraka Iława Mirosława Mazura.

Memoriał Gaca:

Grupa I: Bi-es Jeziorak I Iława, Ossa Biskupiec Pomorski, GKP Targówek, Concordia Elbląg Grupa II: Banga Gargżdai (Litwa), Motor Lubawa, Zawisza I Bydgoszcz, Sokół Ostróda Grupa III: Agrykola Warszawa, Bi-es Jeziorak II Iława, Pomezania Malbork, Zatoka Braniewo Grupa IV: Olimpia Warszawa, Zawisza II Bydgoszcz, Olimpia Elbląg, Rodło Kwidzyn