Barcelona znowu wygrywa. Teraz z Numancią

Katalończycy są nie do powstrzymania. Po raz kolejny nie dają szans przeciwnikom. Tym razem była to jedyna drużyna, która pokonała Barcelonę w tym sezonie w rozgrywkach ligowych - Numancia.

Boruc znów w bramce Celticu ?

Zaczęło się dość niespodziewanie. W 17 min. meczu sędzia niesłusznie nie uznał bramki zdobytej przez gości, uzasadniając swoją decyzję tym, że przy akcji Numancii faulowany został Iniesta. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.

Dopiero w 50 min. Barcelona otworzyła wynik meczu. Alves zgrywa głową do Messiego a ten z bardzo bliskiej odległości wykańcza akcję. Trzy minuty później Iniesta podaje do Eto'o i ten strzela kolejną bramkę.

W 61 min. nadzieję gościom z rzutu wolnego daje Barkero. Dziesięć minut później Messi podaje do Henry'ego a ten nie marnuje szansy i jest 3:1. W 76 min. jest już 4:1 po kolejnej bramce Messiego z bliskiej odległości.

W końcówce Barcelona mogła jeszcze strzelić kilka bramke, ale Eto'o i Messi robili wszystko, żeby nie podwyższyć rezultatu. Barcelona wciąż jest nie do powstrzymania.