Manchester wygrywa z Tottenhamem. Kuszczak na ławce

W IV rundzie Pucharu Anglii Manchester United pokonał Tottenham 2:1. W bramce MU stał Ben Foster, Tomasz Kuszczak był rezerwowym

Piękny gol Rasiaka ?

Oba zespoły zaczęły mecz w rezerwowych składach. MU grało bez kontuzjowanych Rio Ferdinanda, Wayne'a Rooneya, Wesa Browna, Jonny'ego Evansa i Patrice'a Evry. W Tottenhamie zabrakło Heurelho Gomesa, Jonathana Woodgate'a, Darrena Benta i Ledleya Kinga.

Pierwsi gola strzelili goście. Już w 5 minucie po błędzie defensywy trafił Roman Pawluczenko. Do końca spotkania londyńczycy nie stworzyli już ani jednej sytuacji.

Manchester atakował, na bramkę Bena Alnwicka strzelali Carlos Tevez i Dimitar Berbatow. W końcu gola po uderzeniu zza pola karnego strzelił Paul Scholes. To pierwsze trafienie Anglika w tym sezonie.

Minutę później drugą bramkę zdobył Dimitar Berbatow. Choć w drugiej połowie na boisku pojawili się Jermaine Defoe i Giovani dos Santos wynik już się nie zmienił.

W MU debiutował lewy obrońca Fabio (brat Rafaela) i Zoran Tosić. Fabio opuścił boisko na początku drugiej połowy z powodu kontuzji.

Boruc vs Szamotulski Obaj zagrali bardzo dobrze ?