Mac Leod: Boruc odejdzie z Celtiku latem

PRZEGLĄD PRASY. - Artur ma problem i wiele wskazuje na to, że nie zagrzeje miejsca w zespole dłużej niż do lata, o czym świadczy chociażby transfer Łukasza Załuski - powiedział w wywiadzie dla "Polski" były piłkarz Celtiku Glasgow, a dziś komentator BBC i felietonista "Daily Record" Murdo Mac Leod.
Strachan wierzy w Boruca »

Murdo Macleod, który kiedyś występował w Celtiku, uważa, że Boruc bez stuprocentowego skupienia się na piłce nożnej, może mieć problemy z dojściem do formy.

- Jeśli ktoś przeżywa zawirowania w życiu prywatnym, to odbija się do podczas meczów. Oczywiście zdarzały się wyjątki jak choćby George Best, ale pamiętajmy jak skończył - mówi Macleod.

Były piłkarz, a teraz komentator i felietonista uważa również, że Boruc w letnim oknie transferowym opuści klub z Glasgow.

- Większość piłkarzy, którzy zdobędą jakąś pozycję w drużynie, po kilku latach potrzebuje nowych wyzwań. Najwyraźniej mamy z tym do czynienia w przypadku Artura, któremu zmiana klubu dobrze by zrobiła. Wiele wskazuje na to, że Boruc nie zagrzeje miejsca w zespole dłużej niż do lata, o czym świadczy choćby transfer Łukasza Załuski - dodaje Mac Leod.

Czy Boruc zgodzi się na psychologa »