Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

KOSZYKÓWKA

Ekstraklasa mężczyzn. 21. kolejka: Anwil Włocławek - AZS Koszalin 114:81. Kwarty: 23:7, 27:28, 26:22, 38:24. AZS: Mojica 19, Swanson 15, Oduok 12, Arabas 7, Bogdan 6, Milicić 6, Reese 5, Łuszczewski 5, Nordgaard 2, Metelski 2, Diduszko 1, Urbański 1. Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 77:81. Kwarty: 16:27, 14:20, 22:16, 25:18. Kotwica: Crone 13, Kikowski 12, Hamilton 10, Naymick 8, Cielebąk 4, Przybyszewski 11, Mills 10, Barrett 7, Stelmach 6. Pozostałe wyniki: Stal - Prokom 86:84, Polonia - Sportino 77:76, Turów - Czarni 92:81, Znicz - Basket K. 85:79. Tabela (bilans zwycięstw i porażek, współczynnik).

1. Polpharma Starogard13-476,5
2. Prokom Sopot12-475,0
3. Kotwica Kołobrzeg13-572,2
4. Anwil Włocławek12-666,6
5. Polonia Warszawa12-763,2
6. Turów Zgorzelec11-761,1
7. AZS Koszalin10-952,6
8. Czarni Słupsk8-947,1
9. Stal Ostrów7-1041,1
10. Basket Kwidzyn6-1233,3
11. Sportino Inowrocław6-1233,3
12. Znicz Jarosław6-1233,3
13. Basket Poznań5-1426,3
14. Górnik Wałbrzych4-1422,2
II liga mężczyzn. 15. kolejka: AZS Opole - AZS Radex Szczecin 87:78. Kwarty: 18:15, 26:25, 22:10, 21:28. Radex: Biela 22 (2), Karaś 20 (5), Maciej Majcherek 13 (3), Pytyś 12, Sudowski 7, Kwietniewski 2, Michalski 2, Łukomski 0, Michał Majcherek 0. Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 68:60. Kwarty: 12:11, 15:19, 19:12, 22:18. Spójnia: Mazur 18 (1), Grudziński 15 (2), Grzegorzewski 11 (1), Zarzeczny 11 (1), Soczewski 6, Koszuta 4, Molenda 2, Trypuć 1, Piechucki 0, Terlikowski 0. Pozostałe wyniki: Open - SMS 89:57, VB - Tytan 72:97, MMKS - Tarnovia 90:88, AZS P. - Doral 96:80.

1. Spójnia Stargard1325985:757
2. AZS Opole14251137:950
3. AZS Szczecin14241103:926
4. Tarnovia Tarnowo13231180:917
5. Open Basket Pleszew14231056:976
6. Pogoń Prudnik14221120:1054
7. AZS Poznań14211117:1074
8. MMKS Rybnik1421982:1052
9. Tytan Częstochowa14201092:1053
10. Śląsk Wrocław1317763:957
11. Doral Nysa Kłodzko1316965:984
12. VB Siechnice1415879:1250
13. SSM Wrocław1414837:1266
FUTSAL

I liga bałtycka. 12. kolejka: Polonia Piłka Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:4 (bramki dla gospodarzy Śliwiński 2, Żebrowski 1). Pozostałe wyniki: AZS - Copacabana 1:0, TPH - KS 4:5, KS 1920 - Stollar 4:3, Tacho - Marwit 1:1.

1. Marwit Zławieś Wielka11299-2-050-17
2. Tacho Toruń11268-2-157-22
3. TPH Polkowice11248-0-379-31
4. KS Gniezno11196-1-448-32
5. Copacabana Gdańsk11186-0-550-44
6. AZS Warszawa11165-1-531-31
7. MOKS Białystok11144-2-539-46
8. Kanglida Gorzów10124-0-637-56
9. KS 1920 Mosina1172-1-821-53
10. Polonia Piłka Szczecin1172-1-829-62
11. Stollar Suwałki1131-0-1034-81
SIATKÓWKA

I liga kobiet. 15. kolejka: Piast Szczecin - AZS Poznań 3:2. Sety: 25:12, 23:25, 21:25, 25:12, 15:6. Piast: Szymańska, Szydełko, Rzenno, Sachmacińska, Konkolewska, Chojnacka oraz Siwka (libero) - Archangielska. Pozostałe wyniki: Łódź - KSZO 3:0, TPS - Toruń 3:0, SMS - Remagum 1:3, Wisła - Sokół 3:2. Chemik pauzował.

1. Budowlani Łódź143539:13
2. Sokół Chorzów143235:16
3. Piast Szczecin132229:23
4. Budowlani Toruń142226:24
5. Chemik Police132224:23
6. TPS Rumia142228:28
7. Remagum Mysłowice141826:30
8. Wisła Kraków131522:31
9. SMS Sosnowiec131321:33
10. AZS Poznań131118:33
11. KSZO Ostrowiec131021:35
II liga kobiet. 15. kolejka: Czarni Słupsk - SMS Police 3:0. Sety: 25:16, 25:15, 25:17. Pozostałe wyniki: Nafta II - ChTPS 1:3, Skarpa - Pałac II 1:3, Gedania - Zawisza 0:3, Trefl - Alpat 3:0.

1. Trefl Gdynia154344:6
2. ChTPS Chodzież153639:16
3. Pałac II Bydgoszcz153240:23
4. Czarni Słupsk152731:23
5. Zawisza Sulechów152430:27
6. Gedania Gdańsk152429:30
7. Nafta II Piła151721:30
8. Alpat Gdynia15915:39
9. SMS Police15714:42
10. Skarpa Toruń15616:43
II liga mężczyzn. 15. kolejka: Morze Bałtyk Szczecin - AZS Zielona Góra 3:1. Sety: 25:22, 25:20, 28:30, 25:20. Morze: Sylla, Glinka, Milczarek, Kuligowski, Markiewicz, Kwaśniak oraz Ł. Cichosz (libero) - Kolec. Pozostałe wyniki: AZS P. - Joker 3:0, Orion - Olimpia 3:0, Cuprum - Victoria 1:3, MDK - Krispol 0:3.

1. Joker Piła153537:18
2. Morze Bałtyk Szczecin153133:23
3. Orion Sulechów152833:24
4. AZS Zielona Góra152632:26
5. AZS Poznań152431:28
6. Victoria Wałbrzych152430:28
7. Olimpia Sulęcin152129:29
8. Cuprum Lubin151527:38
9. MDK Trzcianka151320:37
10. Krispol Września15819:40
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet. 17. kolejka: Politechnika Koszalin - Zagłębie Lubin 26:32 (12:15). Politechnika: Morawiec, Kwiecień - Dworaczyk 6, Szafulska 5, Kobyłecka 4, Serwa 4, Chmiel 3, Jarzyna 2, Cieśla 2, Zaniewska 0, Borowska 0, Goraj 0, Szostakowska 0, Zienkiewicz-Janikowska 0. Pozostałe wyniki: Ruch - Zgoda 24:30, SPR - Słupia 39:19, Piotrcovia - Start 25:24, AZS Warszawa - MKS 25:30, AZS Gdańsk - Łączpol 17:35.

1. SPR Lublin1734608-409
2. Piotrcovia Piotrków1729490-391
3. Zagłębie Lubin1725543-424
4. Politechnika Koszalin1722436-439
5. Łączpol Gdynia1721515-454
6. Zgoda Ruda Śląska1720468-438
7. Start Elbląg1717503-490
8. MKS Jelenia Góra1713498-537
9. AZS Gdańsk1711452-479
10. Ruch Chorzów176386-452
11. Słupia Słupsk176392-527
12. AZS Warszawa170389-640
I liga kobiet. 12. kolejka: Pogoń Handball Szczecin - MTS Kwidzyn 25:25 (15:13). Pogoń: Baranowska, Yilmaz - Kicińska 8, Piontke 5, Gryglicka 3, Stefanowicz 3, Słowik 2, Kucharska 2, Andrzejewska 1, Dutkowska 1, Dyszewska 0. Pozostałe wyniki: MKS II - Sambor 30:28, Jedynka - AZS Wrocław 25:34, AZS II - AZS P. 14:18.

1. AZS Wrocław1222334:215
2. MKS II Jelenia Góra1218302-282
3. Pogoń Handball Szczecin1214319:269
4. Sambor Tczew1211304:309
5. MTS Kwidzyn1210312:322
6. Jedynka Oborniki127292:348
7. AZS II Warszawa127282:341
8. AZS Poznań127266:325