Mięciel w Arminii Bielefeld?

PRZEGLĄD PRASY Być może niebawem w Bundeslidze będziemy mogli zobaczyć polski atak. Arminia Bielefeld, której najlepszym snajperem jest Artur Wichniarek jest zainteresowana Marcinem Mięcielem z Vfl Bochum - pisze ?Przegląd Sportowy?.
Polak z Boltonu przejdzie do Sląska? »

Przegląd Sportowy na podstawie magazynu "Kicker" pisze o możliwości przejścia Marcina Mięciela do Armini Bielefeld. Magazyn na podstawie wypowiedzi przedstawicieli obu klubów uważa, że transfer jest bardzo możliwy.

Arminia poszukuje napastnika, który pomógłby jej utrzymać się w lidze. - Potrzebujemy teraz zawodników, którzy wiedzą na czym polega gra w Bundeslidze i którzy nie potrzebują zbyt wiele czasu na aklimatyzację - powiedział dyrektor sportowy Arminii Detlev Dammeier. Mięciel wydaje się być dobrym wyborem. Gra trzeci sezon w Niemczech, chociaż w Bochum nie są z Polaka zadowoleni. Wysokie zarobki piłkarza nie przekładają się na jego grę, w 35 meczach strzelił zaledwie 6 bramek.

Oliver Bitter uważa, że Polacy prezentują podobny styl co niekoniecznie musi być zaletą - Zarówno Mięciel jak i Wichniarek sporo biegają i cofają się po piłki. Żaden z nich nie czeka na podania przez pół meczu w polu karnym. Dlatego może to być pewnym problemem - uważa Oliver Bitter.

Zobacz na Z czuba.tv jak strzela Mięciel »