Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

KOSZYKÓWKA

Ekstraklasa mężczyzn. 17. kolejka: Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych 91:77. Kwarty: 17:16, 26:14, 23:19, 25:28. Kotwica: Kikowski 18 (3), Crone 17 (4), Stelmach 16 (2), Naymick 14, Hamilton 10 (2), Barrett 6, Rduch 5 (1), Cielebąk 5 (1), Bręk 0. AZS Koszalin - Stal Ostrów 90:82. Kwarty: 24:30, 25:13, 17:23, 24:16. AZS: Arabas 22 (3), Reese 19 (1), Milicić 13, Swanson 12, Mojica 9 (2), Mróz 7, Diduszko 4, Metelski 4, Łuszczewski 0, Bogdan 0. Znicz - Polonia 74:75, Sportino - Anwil 62:67, Czarni - Basket K. 71:82.

1. Kotwica Kołobrzeg16271283-1217
2. Polpharma Starogard15261249-1113
3. AZS Koszalin16261265-1245
4. Polonia Warszawa16261266-1272
5. Turów Zgorzelec14241164-992
6. Anwil Włocławek14231145-1043
7. Czarni Słupsk15221169-1140
8. Prokom Sopot1221963-869
9. Stal Ostrów14201149-1150
10. Sportino Inowrocław1419928-1057
11. Górnik Wałbrzych15191097-1194
12. Znicz Jarosław15181110-1342
13. Basket Kwidzyn14181054-1140
14. Basket Poznań14171048-1116
II liga mężczyzn. 12. kolejka: II liga mężczyzn: Spójnia Stargard Szczeciński - AZS Politechnika Big Plus Poznań 80:36. Kwarty: 22:12, 16:5, 22:8, 20:11. Spójnia: Soczewski 14 (1), Koszuta 12, Grzegorzewski 11 (2), Mazur 9 (1), Zarzeczny 7, Molenda 7, Koziorowicz 5 (1), Trypuć 4, Polowy 4, Terlikowski 3 (1), Grudziński 3, Piechucki 1. Tarnovia Tarnowo Podgórne - AZS Radex Szczecin 82:81. Kwarty: 19:24, 16:19, 16:10, 22:20. Dogrywka: 9:8. AZS Radex: Mrożek 17 (5), Maciej Majcherek 16 (1), Biela 13 (2), Pytyś 9, Karaś 8 (2), Sudowski 8, Podgalski 8, Kwietniewski 2, Łukomski 0. AZS O - SMS 83:50, Doral - VB 92:65, Śląsk - Open 37:68, MMKS - Pogoń 73:66.

1. Tarnovia Tarnowo12221092-827
2. Spójnia Stargard1121845-648
3. AZS Opole1221953-782
4. AZS Radex Szczecin1119921-766
5. Pogoń Prudnik1118882-810
6. MMKS Rybnik1117803-884
7. Open Basket Pleszew1117811-797
8. Tytan Częstochowa 1116845-811
9. AZS Poznań1116864-853
10. Śląsk Wrocław1114631-800
11. Doral Nysa Kłodzko1013775-733
12. VB Siechnice1213747-1064
13. SMS Wrocław1212717-1111
SIATKÓWKA

I liga kobiet. 12. kolejka: Piast Szczecin - Budowlani Łódź 3:2. Sety: 17:25, 25:23, 16:25, 25:21, 15:12. Piast: Szymańska, Szydełko, Rzenno, Sachmacińska, Konkolewska, Chojnacka oraz Siwka (libero) - Sikora, Archangielska. Remagum Mysłowice - Chemik Police 1:3. Sety: 19:25, 19:25, 25:17, 21:25. Chemik: Ciesielska, Raczyńska, Furmanek, Matusz, Bury, Kwiatkowska oraz Ostrowska (libero) - Bryczkowska, Pomykacz, Soter. Wisła - SMS 1:3, Sokół - TPS 2:3, Budowlani T. - KSZO 2:3.

1. Budowlani Łódź112630:13
2. Sokół Chorzów112527:13
3. Budowlani Toruń112226:15
4. Piast Szczecin112025:18
5. TPS Rumia111622:24
6. Chemik Police111618:22
7. SMS Sosnowiec111320:27
8. Remagum Mysłowice111220:26
9. Wisła Kraków111217:26
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski111020:29
11. AZS AWF Poznań10813:25
II liga kobiet. 12. kolejka: SMS Espol Police - Pałac II 0:3. Sety: 13:25, 20:25, 24:26. SMS: Porzezińska, Wilk, E. Warzecha, A. Warzecha, Popielska, Grejman oraz Mażul (libero) - Leszek, Otmianowska, Kluza, Barczewska. ChTPS - Zawisza 3:1, Alpat - Gedania 1:3, Czarni - Skarpa 3:1, Trefl - Nafta II 3:0.

1. Trefl Gdynia123435:6
2. ChTPS Chodzież122730:13
3. Pałac II Bydgoszcz112430:17
4. Czarni Słupsk122125:20
5. Gedania Gdańsk122125:23
6. Zawisza Sulechów121722:24
7. Nafta Farmutil II Piła121417:24
8. Alpat Gdynia12813:30
9. SMS Police11714:30
10. Skarpa Toruń12411:35
II liga mężczyzn: 12. kolejka: Morze Bałtyk Szczecin - Cuprum Lubin 3:1. Sety: 23:25, 25:23, 25:21, 25:23. Morze: T. Cichosz, Milczarek, Glinka, Markiewicz, Kolec, Sylla, Ł. Cichosz (libero) oraz Paśnik, Kwaśniak. AZS ZG - Olimpia 3:2, Krispol - Joker 1:3, Victoria - Orion 3:1, MDK - AZS P. 0:3.

1. Joker Piła123233:11
2. Morze Bałtyk Szczecin122527:19
3. AZS Zielona Góra122327:19
4. AZS Poznań122025:22
5. Orion Sulechów121924:22
6. Olimpia Sulęcin121825:23
7. Victoria Wałbrzych121621:25
8. MDK Trzcianka121218:28
9. Cuprum Lubin121120:31
10. Krispol Września12414:34
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet. 14. kolejka: Politechnika Koszalin - Zgoda Ruda Śląska 27:19 (10:7)

Politechnika: Łącz, Kwiecień - Kobyłecka 6, Szostakowska 5, Skipor 4, Chmiel 3, Szafulska 3, Jarzyna 2, Dworaczyk 2, Cieśla 1, Goraj 1, Zaniewska 0, Zienkiewicz-Janikowska 0, Borowska 0. Start - Zagłębie 28:24, Ruch - Słupia 20:22, Łączpol - MKS 36:30.

1. SPR Lublin1326448-327
2. Piotrcovia Piotrków1321370-305
3. Politechnika Koszalin1420352-340
4. Zagłębie Lubin1419421-345
5. Łączpol Gdynia1417410-377
6. Start Elbląg1416422-406
7. Zgoda Ruda Śląska1414373-375
8. AZS Gdańsk1311376-331
9. MKS Jelenia Góra1410410-444
10. Słupia Słupsk146333-431
11. Ruch Chorzów144308-365
12. AZS Warszawa130297-474