Sport w skrócie

KSZO bez Słowaka

Tomas Libić nie jest już piłkarzem drugoligowego KSZO Ostrowiec. 30-letni słowacki pomocnik, który jesienią wystąpił we wszystkich spotkaniach lidera II ligi (strzelił jednego gola) rozwiązał z nim kontrakt za porozumieniem stron. Oficjalnym powodem takiej decyzji były problemy rodzinne zawodnika. To trzeci, po Mateuszu Bigosińskim i Vladimirze Kaluderoviciu, piłkarz, który na koniec roku pożegnał się z ostrowieckim klubem. W kolejce "stoją" jeszcze Kamil Puchała, Adrian Sadowski i Robert Speichler.

Zmarnowana przewaga

Jedną bramką 25:26 (12:14) przegrały rezerwy KSS Kielce w wyjazdowym meczu II ligi z AZS-em Uniwersytet Warszawa. - Jeszcze w 50. minucie prowadziliśmy 6 trafieniami, a minutę przed końcem przy remisie 25:25 Honorata Syncerz nie wykorzystała karnego - powiedziała Monika Ciszek, trenerka kielczanek. W następnej kolejce - 10 stycznia jej podopieczne zagrają u siebie z SPR II Lublin.

KSS II: Hibner, Snoch - Zimnicka 8, Syncerz 8, Drabik 4, Woźniak 3, Młynarska 1, Poborca 1, Stępień, Cieślik, Piecaba.

Zagłosuj już teraz . Plebiscyt Sportowy Gazety Wyborczej: Wybierz swojego ulubionego sportowca, trenera, drużynę