Artur Boruc przejdzie do Bayernu?

PRZEGLĄD PRASY: Po przyjściu do Celticu Łukasza Załuski klub nie będzie miał już tak wielkich oporów i sprzeda w końcu Bayernowi Monachium Boruca. Negocjacje są już bardzo zaawansowane - pisze "Przegląd Sportowy"
Załuska w czerwcu bramkarzem Celticu »

Latem ma dojść do zmiany warty w bramce Celticu Glasgow. Artura Boruca zastąpi inny polski bramkarz Łukasz Załuska. - Jak kiedyś będę szukał bramkarza, pojadę do Polski - stwierdził kilka miesięcy temu Gordon Strachan. Słowa dotrzymał. Natomiast Boruc jest w trakcie negocjacji z Bayernem Monachium, które, wszystko na to wskazuje, zakończą się pomyślnie.

Największy niemiecki klub rozważał sprowadzenie Boruca już przed rokiem, wiedząc, że wraz z końcem poprzedniego sezonu karierę zakończy Oliver Kahn. Polski bramkarz przedłużył umowę z The Bhoys, stał się najlepiej opłacanym piłkarzem w historii ligi szkockiej i nie wypadało tak od razu wyjeżdżać.

Pierwsze negocjacje w sprawie Boruca miały miejsce ponad miesiąc temu i nie zaszkodziły im błędy, jakie popełniał reprezentant Polski. Bayern jest w stanie zapłacić za Polaka 10 mln euro, a Celtic akceptuje tę ofertę.

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek » - reklama