Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

PIŁKA RĘCZNA

I liga kobiet. 10. kolejka: Pogoń Handball Szczecin - MKS II Jelenia Góra 29:24 (13:11). Pogoń: Baranowska, Yilmaz - Naumienko 9, Dutkowska 6, Piontke 4, Huczko 3, Słowik 2, Andrzejewska 2, Kicińska 2, Gryglicka 1, Kucharska 0, Stefanowicz 0, Szymczak 0. Pozostałe wyniki: Jedynka - MTS 28:34, AZS II - Sambor 25:31, AZS P. - AZS W. 20:31.

1. AZS Wrocław1018290-189
2. MSK II Jelenia Góra1014244-227
3. Pogoń Handball Szczecin1013274-217
4. Sambor Tczew109253-256
5. MTS Kwidzyn109261-269
6. Jedynka Oborniki107244-290
7. AZS II Warszawa107267-314
8. AZS Poznań103221-292
I liga mężczyzn. 11. kolejka: Techtrans Elbląg - Pogoń Handball Szczecin 25:17 (14:11) Pogoń: Wężyk, Śrudka - Hofman 4, Rojek 3, Czernyszow 3, Marcinkian 2, Wolski 2, Biały 1, Pawłaszek 1, Smuniewski 1, Szymaniak 0, Misiak 0, Nowe 0. Pozostałe wyniki: Jurand - Śląsk 28:30, Nielba - Warszawianka 34:27, Ostrovia - Wolsztyniak 26:27, AZS - SMS 44:32, Grunwald - Sokół 27:26.

1. Nielba Wągrowiec1122366-279
2. Śląsk Wrocław1120321-241
3. Warszawianka Warszawa1114315-294
4. Grunwald Poznań1114336-310
5. Techtrans Elbląg1114297-282
6. AZS Warszawa1010280-291
7. Ostrovia Ostrów1110305-327
8. Jurand Ciechanów118304-322
9. Sokół Kościerzyna116299-301
10. SMS Gdańsk105294-345
11. Wolsztyniak Wolsztyn115253-300
12. Pogoń Handball Szczecin112252-330
II liga mężczyzn. 9. kolejka: Sokół Gdańsk - Energetyk Gryfino 26:24, Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 24:27, AZS G. - MMTS II 22:32, AZS B. - MKS 37:27.

1. Sokół Gdańsk916274:227
2. Energetyk Gryfino914281:234
3. AZS Bydgoszcz912295:253
4. Pomezania Malbork811252:229
5. Gwardia Koszalin910271:273
6. Sambor Tczew87230:230
7. MMTS II Kwidzyn97256:249
8. Szczypiorniak Olsztyn96211:251
9. MKS Grudziądz95260:301
10. AZS Gdańsk90190:273
FUTSAL

Ekstraklasa. Wyniki 11. kolejki: Kupczyk - Pogoń 04 3-3, Jango - Clearex 3-1, Hurtap - PA 0-3, GKS - Akademia 1-4, Gaszyńscy - Grembach 3-3, Gwiazda - Red Devils 3-1.

1. Jango Katowice112741-22
2. Akademia Pniewy112345-28
3. Hurtap Łęczyca112236-25
4. Kupczyk Kraków112145-38
5. PA Nova Gliwice112050-26
6. Clearex Chorzów111637-33
7. GKS Tychy111640-41
8. Gaszyńscy Kraków111134-44
9. Grembach Zgierz11836-49
10. Pogoń 04 Szczecin11827-42
11. Red Devils Chojnice11619-38
12. Gwiazda Ruda Śląska11625-49
I liga - grupa bałtycka. Wyniki 11. kolejki: Polonia Szczecin - AZS UW Warszawa 4-2, Copacabana - MOKS 7-2, KS 1920 - TPH 2-6, Marwit - Kanglida 7-3, KS - Stollar 5-2.

1. Marwit Zławieś Wielka102849-16
2. TPH Polkowice102475-26
3. Tacho Toruń92248-19
4. Copacabana Gdańsk101850-43
5. KS Gniezno101643-28
6. AZS UW Warszawa101330-31
7. Kanglida Gorzów101237-56
8. MOKS Słoneczny Stok Białystok101135-43
9. Polonia Szczecin10726-58
10. KS 1920 Mosina9415-42
11. Stollar Suwałki10331-77
SIATKÓWKA

I liga kobiet. 11. kolejka: Piast Szczecin - Chemik Police 3:0 (25:19, 25:23, 25:17). Piast: Matusz, Kwiatkowska, Ciesielska, Furmanek, Bury, Raczyńska oraz Ostrowska (libero) - Wellna, Soter. Chemik: Szydełko, Rzenno, Konkolewska, Sachmacińska, Chojnacka, Szymańska oraz Siwka (libero). Pozostałe wyniki: Sokół - Budowlani Ł. 0:3, Remagum - KSZO 3:2, Wisła - TPS 3:2, AZS - SMS 2:3.

1. Budowlani Łódź102528:10
2. Sokół Chorzów102425:10
3. Budowlani Nesta Toruń102124:12
4. Piast Szczecin101822:16
5. TPS Rumia101419:22
6. Chemik Police101315:21
7. Remagun Mysłowice101219:23
8. Wisła Kraków101216:23
9. SMS Sosnowiec101017:26
10. KSZO Ostrowiec Św.10817:27
11. AZS AWF Poznań10813:25
II liga kobiet. 11. kolejka: Nafta II Piła - SMS Espol Police 3:0 (25:23, 25:11, 26:24). SMS: Kluza, Otmianowska, Popielska, A. Warzecha, Grejman, E. Warzecha, Mażul (libero) - Porzezińska, Leszek, Wilk, Barczewska, Białas. Pozostałe wyniki: Pałac II - ChTPS 2:3, Zawisza - Alpat 3:1, Gedania - Czarni 3:2, Skarpa - Trefl 0:3.

1. Trefl Gdynia113132:6
2. ChTPS Chodzież112427:12
3. Pałac II Bydgoszcz112430:17
4. Czarni Słupsk111822:19
5. Gedania Gdańsk111822:22
6. Zawisza Sulechów111721:21
7. Nafta II Piła101114:21
8. Alpat Gdynia11812:27
9. SMS Police10714:27
10. Skarpa Toruń11410:32
II liga mężczyzn. 11. kolejka: Morze Bałtyk Szczecin - Krispol Września 3:1 (25:15, 26:28, 25:16, 25:20). Morze: T. Cichosz, Sylla, Prusakowski, Milczarek, Glinka, Kulikowski, Ł. Cichosz (libero) - Paśnik, Kwaśniak, Jakowczyk, Michor, Kolec.

1. Joker Piła112930:10
2. Morze Bałtyk Szczecin112224:18
3. AZS Zielona Góra112124:17
4. Orion Sulechów111923:19
5. Olimpia Sulęcin111723:20
6. AZS Poznań111722:22
7. Victoria Wałbrzych111318:24
8. MDK Trzcianka111218:25
9. Cuprum Lubin111119:28
10. Krispol Września11413:31
KOSZYKÓWKA

Ekstraklasa mężczyzn. 16. kolejka: Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 80:93 (12:26, 26:14, 16:25, 26:28). Kotwica: Hamilton 25, Kikowski 23, Stelmach 13, Cielebąk 10, Barrett 8, Crone 6, Przybyszewski 6, Naymick 2, Rduch 0. AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 70:68 (16:19, 22:14, 17:22, 15:13). AZS: Mojica 18 (2), Reese 17 (2), Swanson 12 (1), Mróz 10, Łuszczewski 1 - Arabas 5 (1), Milicić 4, Metelski 3, Bogdan 0, Diduszko 0. Pozostałe wyniki: Polonia - Polpharma 77:87, Basket P. - Czarni 67:65, Górnik - Znicz 103:81, Basket K. - Prokom 79:87. Tabela według wskaźnika zwycięstwa/rozegrane mecze:

1. Polpharma Starogard1411-30.786
2. Prokom Sopot129-30.750
3. Turów Zgorzelec1410-40.714
4. Kotwica Kołobrzeg1510-50.667
5. Anwil Włocławek138-50.615
6. Polonia Warszawa159-60.600
7. AZS Koszalin148-60.571
8. Czarni Słupsk147-70.500
9. Stal Ostrów136-70.462
10. Sportino Inowrocław135-80.385
11. Górnik Wałbrzych144-100.286
12. Basket Kwidzyn133-100.231
13. Basket Poznań143-110.214
14. Znicz Jarosław143-110.214
II liga mężczyzn. 11. kolejka: AZS Radex Szczecin - VB Siechnice 100:51 (13:12, 31:14, 35:21, 21:4). AZS: Sudowski 21, Maciej Majcherek 17, Biela 13, Pytyś 12, Michał Majcherek 11, Podgalski 10, Kwietniewski 8, Michalski 6, Wochna 2, Gielo 0, Łukomski 0. Open Basket Pleszew - Spójnia Stargard 62:68. Kwarty: 19:15, 18:15, 14:14, 11:24. Spójnia: Soczewski 18, Zarzeczny 12, Grudziński 10, Terlikowski 9, Koszuta 8, Piechucki 5, Trypuć 4, Grzegorzewski 2, Mazur 0, Stefaniak 0. Pozostałe wyniki: AZS P. - AZS O. 76:86, Pogoń - Tarnovia 78:86, Śląsk - Doral 62:61, SMS - Tytan 46:89.

1. AZS Opole129-321
2. Tarnovia Tarnowo119-220
3. AZS Radex Szczecin108-218
4. Spójnia Stargard98-117
5. Pogoń Prudnik107-317
6. Tytan Częstochowa115-616
7. AZS Poznań105-515
8. Open Basket Pleszew105-515
9. MMKS Rybnik105-515
10. Doral Nysa Kłodzko103-713
11. Śląsk Wrocław103-713
12. VB Siechnice111-1012
13. SMS Wrocław120-1212