Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa mężczyzn: Azoty Puławy - AZS AWF Gorzów, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów 11.

I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - Żagiew Dzierżoniów, sobota, godz. 18, hala AWF w Białej Podlaskiej.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - MCKiS PKE Energetyk Jaworzno, sobota, godz. 17, hala PZL przy ul. Fabrycznej 3.

STRZELECTWO

Zawody Grudniowe w konkurencjach pistoletowych i karabinowych, niedziela, godz. 9, strzelnica KS Snajper przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski, sobota, godz. 9 (uroczyste otwarcie, godz. 10.15), niedziela, godz. 9, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie.

II liga mężczyzn - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 11: Ogniwo Chełm - Wysokie Mazowieckie, Bełżyce - Bielsk Podlaski, Sygnał I

Lublin - Ruch Edbar Lublin.

BOKS

Międzywojewódzka młodzieżowa liga bokserska: Gwarek Łęczna - Rasch Kielce, sobota, godz. 16, hala Górnika Łęczna; Trade Olimp Lublin - Avia Świdnik, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

PŁYWANIE

VI finałowa runda o Laur Lubelskiego Koziołka, sobota, godz. 9.30, pływalnia MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

VII finałowa runda ligi wojewódzkiej dzieci i młodzików, niedziela, godz. 9, pływalnia Avii przy ul. Fabrycznej 3 w Świdniku.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

III Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów, sobota, godz. 10.30, hala przy ul. Sienkiewicza 27 w Terespolu.

TAEKWONDO ITF

Egzamin na stopnie mistrzowskie Dan z Mistrzem Ung Kim Lan, niedziela, godz. 8-20, Gimnazjum nr 2 przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie.

KARATE TRADYCYJNE

Turniej Mikołajkowy, niedziela, godz. 15, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

HALOWA PIŁKA NOŻNA

VIII Międzynarodowy Turniej Piłkarski dla dzieci (chłopcy z roczników 1996 i 1998) im. księdza Mariana Chmielowskiego, sobota i niedziela, godz. 9, miejska hala sportowa przy ul. Granicznej w Chełmie.

II Barbórkowy Turniej Oldbojów o Puchar Prezesa Lubelskiego Węgla Bogdanka, sobota, godz. 10, hala ZS nr 2 przy ul. Jaśminowej w Łęcznej.