Hamilton szalenie zazdrosny o dziewczynę

- To, że oglądają mnie inni mężczyźni sprawia, że Lewis jest bardzo zazdrosny. Tylko on chciałby mieć ten przywilej - mówi Nicole Scherzinger, dziewczyna mistrza Formuły 1.
Hamilton: Nigdy nie odejdę z McLarena »

W tym tygodniu zespoły Formuły 1 będą testować nowe bolidy w Jerez, ale Lewis Hamilton nie pokaże się na torze. Pozostanie na wakacjach aż do Nowego Roku. W niedzielę wieczorem w Londynie mistrz świata odebrał nagrodę McLaren - Autosport jako najlepszy kierowca roku. W poniedziałek natomiast otrzymał z rąk premiera Gordona Browna nagrodę przyznaną przez klub brytyjskich kierowców (BRDC).

Także w poniedziałek na łamach Daily Mirror Nicole Scherzinger ujawniła słabość Lewisa. - To, że oglądają mnie inni mężczyźni sprawia, że Lewis jest bardzo zazdrosny. Tylko on chciałby mieć ten przywilej - powiedziała piękna dziewczyna mistrza. Z kolei w Daily Sport wyznała: "Lewis mówi mi ciągle, że wolałby, aby niektóre ubrania przeznaczone były tylko dla jego oczu".

Lewis Hamilton jest do tego stopnia zazdrosny o piękną narzeczoną, że nie może znieść tego, że oglądają ją inni mężczyźni - komentuje "La Gazzetta dello Sport".

Więcej tekstów o Formule 1 w polskim serwisie "La Gazzetty dello Sport »

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.