Wyniki i tabele

FUTSAL

Ekstraklasa. 10. kolejka: Grembach - Pogoń 04 Szczecin 4:4, PA - Clearex 6:6, Hurtap - GKS 6:4, Akademia - Jango 3:3, Red Devils - Gaszyńscy 1:1, Gwiazda - Kupczyk 5:7.

1. Jango Katowice102438-21
2. Hurtap Łęczyca102236-22
3. Akademia Pniewy102041-27
4. Kupczyk Kraków102042-35
5. PA Nova Gliwice101747-26
6. Clearex Chorzów101636-30
7. GKS Tychy101639-37
8. Gaszyńscy Kraków101031-41
9. Grembach Zgierz10733-46
10. Pogoń 04 Szczecin10724-39
11. Red Devils Chojnice10618-35
12. Gwiazda Ruda Śląska10322-48
I liga północna. Polonia Piłka Szczecin w 10. kolejce pauzowała.

1. Marwit Zławieś Wielak92542-13
2. Tacho Toruń92248-19
3. TPH Polkowice92169-24
4. Copacabana Gdańsk91543-41
5. KS Gniezno91338-26
6. AZS Warszawa91328-27
7. Kanglida Gorzów91234-49
8. MOKS Słoneczny Stok Białystok91133-36
9. KS 1920 Mosina8413-36
10. Polonia Piłka Szczecin9422-56
11. Stollar Suwałki9329-72
PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet. 12. kolejka: Politechnika Koszalin - Ruch 26:24, Zgoda - MKS 29:32, Piotrcovia - AZS W. 40:24, Słupia - AZS G. 30:30, Start - Łączpol 26:33, Zagłębie - SPR 26:29.

1. SPR Lublin1224405-291
2. Piotrcovia Piotrków1219345-284
3. Politechnika Koszalin1218304-296
4. Zagłębie Lubin1217360-295
5. Łączpol Gdynia1215352-310
6. Start Elbląg1212365-357
7. Zgoda Ruda Śląska1212326-330
8. MKS Jelenia Góra1210344-365
9. AZS Gdańsk129348-313
10. Ruch Chorzów124270-315
11. Słupia Słupsk124286-382
12. AZS Warszawa120279-446
I liga kobiet. 9. kolejka: AZS W. - Pogoń Handball Szczecin 28:23, MTS - AZS II 28:28, Sambor - AZS P. 26:16, MKS II - Jedynka 22:24.

1. AZS Wrocław916259-169
2. MKS II Jelenia Góra914220-198
3. Pogoń Handball Szczecin911245-193
4. MTS Kwidzyn99237-241
5. Sambor Tczew97222-231
6. AZS II Warszawa97242-283
7. Jedynka Oborniki95216-266
8. AZS Poznań93201-261
I liga mężczyzn. 10. kolejka: Pogoń Hanball Szczecin - Jurand 28:31, Śląsk - Grunwald 28:21, Sokół - AZS W. 28:29, Wolsztyniak - Nielba 23:28, Warszawianka - Techtrans 32:26, SMS - Ostrovia 26:36.

1. Nielba Wągrowiec1020332-252
2. Śląsk Wrocław1018291-213
3. Warszawianka Warszawa1014288-260
4. Grunwald Poznań1012309-284
5. Techtrans Elbląg1012272-265
6. AZS Warszawa1010280-291
7. Ostrovia Ostrów1010279-300
8. Jurand Ciechanów108276-292
9. Sokół Chorzów106273-274
10. SMS Gdańsk105294-345
11. Wolsztyniak Wolsztyn103226-274
12. Pogoń Handball Szczecin102235-305
II liga mężczyzn. 8. kolejka: Energetyk Gryfino - AZS B. 26:23, Gwardia Koszalin - Sokół 29:34, Sambor - Szczypiorniak 40:28, MKS - AZS G. 33:28, MMTS II - Pomezania 28:28.

1. Energetyk Gryfino814257-208
2. Sokół Gdańsk814248-203
3. Pomezania Malbork811252-229
4. AZS Bydgoszcz810258-226
5. Gwardia Koszalin88244-249
6. Sambor Tczew87230-230
7. Szczypiorniak Olsztyn86187-224
8. MMTS II Kwidzyn85224-227
9. MKS Grudziądz85233-264
10. AZS Gdańsk80168-241
SIATKÓWKA

I liga kobiet. 10. kolejka: KSZO - Piast Szczecin 2:3, Chemik Police - Sokół 0:3, TPS - AZS 0:3, Budowlani Ł. - Wisła 3:0, Budowlani T. - Remagum 3:0.

1. Sokół Chorzów92425:7
2. Budowlani Łódź92225:10
3. Budowlani Toruń102124:12
4. Piast Szczecin91519:16
5. TPS Rumia91317:19
6. Chemik Police91315:18
7. Remagum Mysłowice91016:21
8. Wisła Kraków91013:21
9. SMS Sosnowiec9814:24
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski9715:24
11. AZS Poznań9711:22
II liga kobiet. 10. kolejka: ChTPS - SMS Espol Police 3:1, Pałac II - Alpat 3:0, Zawisza - Czarni 3:1, Gedania - Trefl 0:3, Skarpa - Nafta II 0:3.

1. Trefl Gdynia102829:6
2. Pałac II Bydgoszcz102328:14
3. ChTPS Chodzież102224:10
4. Czarni Słupsk101720:16
5. Gedania Gdańsk101619:20
6. Zawisza Sulechów101418:20
7. Nafta II Piła101114:21
8. Alpat Gdynia10811:24
9. SMS Police10714:27
10. Skarpa Toruń10410:29
II liga mężczyzn. 10. kolejka: Morze Bałtyk Szczecin - AZS P. 3:1, AZS ZG - Krispol 3:1, Joker - Victoria 3:2, Olimpia - MDK 3:0, Orion - Cuprum 0:3.

1. Joker Piła102627:9
2. AZS Zielona Góra102123:14
3. Morze Bałtyk Szczecin101921:17
4. AZS Poznań101721:19
5. Orion Sulechów101620:19
6. Olimpia Sulęcin101420:19
7. Victoria Wałbrzych101317:21
8. MDK Trzcianka101218:22
9. MKS Cuprum Lubin10816:27
10. Krispol Września10412:28
KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn. 10. kolejka: Doral - AZS Radex Szczecin 80:82, Spójnia Stargard - Śląsk 93:71, MMKS - SMS 83:74, Tytan - AZS P. 81:80, AZS O. - Open 77:52, VB - Pogoń 52:86.

1. AZS Opole1017784-656
2. AZS Radex Szczecin916740-633
3. Pogoń Prudnik916738-651
4. Tarnovia Tarnowo916812-629
5. Spójnia Stargard815599-482
6. MMKS Rybnik1015730-818
7. Open Basket Pleszew914681-692
8. Tytan Częstochowa1014756-765
9. AZS Poznań914752-687
10. Śląsk Wrocław911532-671
11. Doral Nysa Kłodzko810622-606
12. VB Siechnice910592-760
13. SMS Wrocław99553-841