Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

FUTSAL

Ekstraklasa. 9. kolejka: Pogoń 04 Szczecin - Red Devils 2:2, PA Nova - Akademia 3:4, Clearex - Hurtap 0:3, Jango - GKS 5:2, Kupczyk - Grembach 6:4, Gaszyńscy - Gwiazda 3:1.

1. Jango Katowice92335-18
2. Akademia Pniewy91938-24
3. Hurtap Łęczyca91930-18
4. Kupczyk Kraków91735-30
5. PA Nova Gliwice91641-20
6. GKS Tychy91635-31
7. Clearex Chorzów91530-24
8. Gaszyńscy Kraków9930-40
9. Grembach Zgierz9629-42
10. Pogoń 04 Szczecin9620-35
11. Red Devils Chojnice9517-34
12. Gwiazda Ruda Śląska9317-41
I liga północna. 9. kolejka: TPH - Polonia Piłka Szczecin 16:2, Kanglida - MOKS 7:5, AZS W. - Tacho 2:2, KS - Copacabana 6:2, Marwit - Stollar 12:1.

1. Tacho Toruń92248-19
2. Marwit Zławieś Wielka82238-10
3. TPH Polkowice81864-20
4. Copacabana Gdańsk81540-37
5. AZS Warszawa81324-22
6. KS Gniezno81236-24
7. MOKS Słoneczny Stok Białystok81031-34
8. Kanglida Gorzów8926-44
9. KS 1920 Mosina8413-36
10. Polonia Piłka Szczecin9422-56
11. Stollar Suwałki8324-64
SIATKÓWKA

I liga kobiet. Wyniki 9. kolejki: Piast Szczecin - Budowlani T. 3:1, Wisła - Chemik Police 0:3, Sokół - KSZO 3:0, AZS - Budowlani Ł. 1:3, SMS - TPS 1:3.

1. Sokół Chorzów82122:7
2. Budowlani Łódź81922:10
3. Budowlani Toruń91821:12
4. Piast Szczecin81316:14
5. TPS Rumia81317:16
6. Chemik Police81315:15
7. MOSiR Mysłowice81016:18
8. Wisła Kraków81013:18
9. SMS Sosnowiec9814:24
10. KSZO Ostrowiec8613:21
11. AZS Poznań848:22
II liga kobiet. 9. kolejka: Skarpa - SMS Espol Police 2:3, Alpat - ChTPS 0:3, Czarni - Pałac II 1:3, Trefl - Zawisza 3:1, Nafta II - Gedania 1:3.

1. Trefl Gdynia92526:6
2. Pałac II Bydgoszcz92025:14
3. ChTPS Chodzież91921:9
4. Czarni Słupsk91719:13
5. Gedania Gdańsk91619:17
6. Zawisza Sulechów91115:19
7. Nafta II Piła9811:21
8. Alpat Gdynia9811:21
9. SMS Police9713:24
10. Skarpa Toruń9410:26
II liga mężczyzn. 9. kolejka: Morze Bałtyk Szczecin - Orion 3:0, AZS P. - Krispol 3:1, Cuprum - Olimpia 3:2, MDK - Joker 1:3, Victoria - AZS ZG 1:3.

1. Joker Piła92424:7
2. AZS Zielona Góra91820:13
3. AZS Poznań91720:16
4. Orion Sulechów91619:16
5. Morze Bałtyk Szczecin91618:16
6. MDK Trzcianka91218:19
7. Victoria Wałbrzych91215:18
8. Olimpia Sulęcin91117:19
9. Cuprum Lubin9513:26
10. Krispol Września9411:25
KOSZYKÓWKA

Ekstraklasa. 14. kolejka: Prokom - AZS Koszalin 94:73, Znicz - Kotwica Kołobrzeg 72:94, Sportino - Basket 60:71, Stal - Górnik 82:51, Turów - Polonia 82:65.

1. Turów Zgorzelec13231096 / 922
2. Polpharma Starogard1120942 / 803
3. Polonia Warszawa1220951 / 952
4. Prokom Sopot1119876 / 790
5. Czarni Słupsk1219959 / 906
6. Kotwica Kołobrzeg1219942 / 925
7. Stal Ostrów1218992 / 979
8. AZS Koszalin1218931 / 946
9. Sportino Inowrocław1217813 / 917
10. Anwil Włocławek1016830 / 753
11. Basket Kwidzyn1316973 / 1068
12. Znicz Jarosław1215879 / 1067
13. Górnik Wałbrzych1215843 / 937
14. Basket Poznań1214902 / 964
II liga mężczyzn. 9. kolejka: Pogoń - AZS Radex Szczecin 82:106, AZS P. - MMKS 97:62, Open - Tytan 83:79, Śląsk - AZS O. 41:76, SMS - Tarnovia 68:103. Mecz Spójni z Doralem przełożony na 10 stycznia.

1. Tarnovia Tarnowo916812 / 629
2. AZS Opole915707 / 604
3. AZS Radex Szczecin814658 / 553
4. Pogoń Prudnik814652 / 599
5. MMKS Rybnik913647 / 744
6. AZS Poznań813672 / 606
7. Open Basket Pleszew813629 / 615
8. Spójnia Stargard713506 / 411
9. Tytan Częstochowa912675 / 685
10. Śląsk Wrocław810461 / 578
11. Doral Nysa Kłodzko79542 / 524
12. VB Siechnice89540 / 674
13. SMS Wrocław88479 / 758
PIŁKA RĘCZNA

II liga mężczyzn. Mecz zaległy: Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 30:29.

1. Energetyk Gryfino712231 / 185
2. Sokół Gdańsk712214 / 174
3. Pomezania Malbork710224 / 201
4. AZS Bydgoszcz710235 / 200
5. Gwardia Koszalin78215 / 215
6. Szczypiorniak Olsztyn76159 / 184
7. Sambor Tczew75190 / 202
8. MMTS II Kwidzyn74196 / 199
9. MKS Grudziądz73200 / 236
10. AZS Gdańsk70140 / 208