Sukces juniorów Radomiaka

PIŁKA NOŻNA. Dużym sukcesem zakończył się udział juniorów starszych Radomiaka Radom w międzynarodowym turnieju halowym o puchar firmy Stanno rozegranym w Grójcu
Podopieczni Sebastiana Starobrata okazali się najlepszym spośród dziesięciu zespołów rywalizujących o główne trofeum. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Zieloni stracili punkty tylko w dwóch pojedynkach, remisując w takim samym stosunku 1:1 z Agrykolą Warszawa i Żyrardowianką Żyrardów. W pozostałych meczach radomianie nie mieli sobie równych i wygrali 8:0 ze szkółką piłkarską z USA, 6:0 z Ożarowianką Ożarów, 5:3 z reprezentacją Ostrołęki, 3:1 z Orlętami Stromiec, 4:3 z Mazowszem Grójec, 2:0 ze szkółką piłkarską z Francji 1:0 i w decydującym pojedynku 1:0 z Legią Warszawa. Radomiak podobnie jak i Agrykola został jedynym niepokonanym zespołem i wspólnie z warszawianami zdobył 23 punkty. O triumfie zielonych zadecydował lepszy bilans bramek. Z kolei Michał Kucharczyk, napastnik Radomiaka, zdobywając 14 goli, okazał się najlepszym strzelcem turnieju. Drugie miejsce przypadło Agrykoli, a na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze gospodarzy Mazowsze Grójec.

Radomiak: Michał Domański, Sławomir Kapusta, Norbert Gil, Michał Brzeski, Michał Lament, Michał Kucharczyk, Marcin Cierzuch, Karol Kwiecień, Damian Suwała, Cezary Kubryn.