Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

FUTSAL

Ekstraklasa. Wyniki 8. kolejki: Gaszyńscy - Pogoń 04 Szczecin 7-4, Jango - PA Nova 3-3, Akademia Futsal Club - Hurtap 4-2, GKS - Clearex 4-3, Red Devils - Kupczyk 2-3, Gwiazda - Grembach 6-4.

1. Jango Katowice82030-16
2. PA Nova Gliwice81638-16
3. Akademia Pniewy81634-21
4. Hurtap Łęczyca81627-18
5. GKS Tychy81633-26
6. Clearex Chorzów81530-21
7. Kupczyk Kraków81429-26
8. Grembach Zgierz8625-36
9. Gaszyńscy Kraków8627-39
10. Pogoń 04 Szczecin8518-33
11. Red Devils Chojnice8415-32
12. Gwiazda Ruda Śląska8316-38
I liga. 8. kolejka: Tacho - Polonia Piłka Szczecin 6:2, KS 1920 - AZS 0:3, KS Gniezno - Kanglida 3:4, MOKS - Marwit 3:3, Copacabana - Stollar 14:1.

1. Tacho Toruń82146-17
2. Marwit Zławieś Wielka71926-9
3. TPH Polkowice71548-18
4. Copacabana Gdańsk71538-31
5. AZS Warszawa71222-20
6. MOKS Słoneczny Stok Białystok71026-27
7. KS Gniezno7930-22
8. Kanglida Gorzów7619-39
9. Polonia Piłka Szczecin8420-40
10. KS 1920 Mosina8413-36
11. Stollar Suwałki7323-52
SIATKÓWKA

I liga kobiet. 8. kolejka: Piast Szczecin - Ramagum 3:1, Chemik Police - AZS 3:2, Budowlani Ł. - SMS 3:2, KSZO - Wisła 3:2, Budowlani T. - Sokół 1:3, TPS pauzował.

1. Sokół Chorzów71819:7
2. Budowlani Toruń81820:9
3. Budowlani Łódź71619:9
4. Prokonstal Piast Szczecin71013:13
5. TPS Rumia71014:15
6. Remagum Mysłowice81016:18
7. Chemik Police71012:15
8. SMS Sosnowiec8813:21
9. Wisła Kraków6710:14
10. KSZO Ostrowiec7613:18
11. AZS Poznań646:16
II liga kobiet. 8. kolejka: SMS Police - Alpat 3:1, ChTPS - Czarni 3:0, Pałac II - Trefl 3:2, Zawisza - Nafta II 3:0, Gedania - Skarpa 3:2.

1. Trefl Gdynia82223:5
2. Czarni Słupsk81718:10
3. Pałac II Bydgoszcz81722:13
4. ChTPS Chodzież81618:9
5. Gedania Gdańsk81316:16
6. Zawisza Sulechów81114:16
7. Alpat Gdynia8811:18
8. Nafta II Piła8810:18
9. SMS Police8510:22
10. Skarpa Toruń838:23
II liga mężczyzn. 8. kolejka: Olimpia - Morze Bałtyk Szczecin 3:0, AZS ZG - MDK 3:0, Joker - Cuprum 3:1, Orion - AZS P. 2:3, Krispol - Victoria 1:3.

1. Joker Piła82121:6
2. Orion Sulechów81619:13
3. AZS Zielona Góra81517:12
4. AZS Poznań81417:15
5. Morze Bałtyk Szczecin81315:16
6. MDK Trzcianka81217:16
7. Victoria Wałbrzych81214:15
8. Olimpia Sulęcin81015:16
9. Krispol Września8410:22
10. Cuprum Lubin8310:24
KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn. 8. kolejka: AZS O. - Spójnia Stargard 60:73, VB - SMS 86:70, Doral - Pogoń 75:85, MMKS - Open 86:75, Tytan - Śląsk 61:55, Tarnovia - AZS P. 96:64. AZS Radex Szczecin pauzował.

1. Tarnovia Tarnowi814709:561
2. Pogoń Prudnik713572:495
3. Spójnia Stargard713506:411
4. AZS Opole813631:563
5. AZS Radex Szczecin712552:471
6. MMKS Rybnik812585:647
7. AZS Poznań711577:546
8. Open Basket Pleszew711546:536
9. Tytan Częstochowa811596:602
10. Doral Nysa Kłodzko79542:524
11. Śląsk Wrocław79420:502
12. VB Leasing Siechnice89540:674
13. SSM Wrocław77411:655
PIŁKA RĘCZNA

I liga kobiet. 8. kolejka: Pogoń Handball Szczecin - Jedynka Oborniki 35:22.

1. KS II Jelenia Góra712174-152
2. AZS Wrocław712206-124
3. Pogoń Handball Szczecin811222-165
4. MTS Kwidzyn76174-190
5. AZS II Warszawa76192-231
6. Sambor Tczew75174-190
7. AZS Poznań73162-200
8. Jedynka Oborniki83192-244
I liga mężczyzn. 9. kolejka: Pogoń Handball Szczecin - Śląsk Wrocław 15:31, Jurand - Warszawianka 26:30, Techtrans - Wolsztyniak 28:21, Nielba - SMS 46:33, Ostrovia - Sokół 30:29, Grunwald - AZS 36:34.

1. Nielba Wągrowiec918304-229
2. Śląsk Wrocław916264-193
3. Grunwald Poznań912288-256
4. Warszawianka Warszawa912256-234
5. Techtrans Elbląg912256-233
6. AZS Warszawa98251-264
7. Ostrovia Ostrów98243-274
8. Sokół Kościerzyna96245-245
9. Jurand Ciechanów96255-264
10. SMS Gdańsk95269-309
11. Wolsztyniak Wolsztyn93203-246
12. Pogoń Handball Szczecin92207-274
II liga mężczyzn. 7. kolejka: AZS G. - Energetyk Gryfino 26:34, AZS B. - Gwardia Koszalin 36:37, MMTS II - Sambor 30:30, Pomezania - MKS 42:36.

1. Energetyk Gryfino712228-185
2. AZS Bydgoszcz710235-200
3. Sokół Gdańsk610183-151
4. Pomezania Malbork710224-201
5. Szczypiorniak Olsztyn66136-153
6. Gwardia Koszalin66185-186
7. Sambor Tczew65161-172
8. MMTS II Kwidzyn74196-199
9. MKS Grudziądz73200-236
10. AZS Gdańsk70140-208
PIŁKA NOŻNA

III liga bałtycka. Na weekend była zaplanowana 16. kolejka, ale wszystkie spotkania odwołano ze względu na opady śniegu. Tabela po rundzie jesiennej:

1. Bałtyk Gdynia153830 / 6
2. Błękitni Stargard153442 / 10
3. Rega Trzebiatów152824 / 18
4. Zatoka Puck152623 / 16
5. Gryf Słupsk152425 / 15
6. Astra Ustronie Morskie152419 / 21
7. Darzbór Szczecinek152422 / 18
8. Dąb Dębno152318 / 18
9. Bytovia Bytów152219 / 12
10. Kaszubia Kościerzyna152122 / 18
11. Orkan Rumia152122 / 21
12. Cartusia Kartuzy151925 / 23
13. Rodło Kwidzyn151513 / 18
14. Sława Sławno151317 / 33
15. Orlęta Reda1523 / 38
16. Olimpia Sztum1524 / 43