Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

PIŁKA RĘCZNA

I liga kobiet

7. kolejka (ostatnia pierwszej rundy): Sambor - Pogoń Handball 21:21, AZS P. - MKS II 24:29, AZS W. - MTS 30:17, AZS II - Jedynka 31:29.

1. MKS II Jelenia Góra610145-128
2. AZS Wrocław610176-107
3. Pogoń Handball Szczecin79187-143
4. MTS Kwidzyn66157-160
5. Sambor Tczew75174-190
6. AZS II Warszawa64161-202
7. AZS Poznań63138-171
8. Jedynka Oborniki63141-178
I liga mężczyzn

8. kolejka: Warszawianka - Pogoń Handball 28:26, Grunwald - Ostrovia 40:30, SMS - Techtrans 25:28, Wolsztyniak - Jurand 21:21, Sokół - Nielba 24:27, Śląsk - AZS W. 31:22.

1. Nielba Wągrowiec816258-196
2. Śląsk Wrocław814233-178
3. Grunwald Poznań810252-222
4. Warszawianka Warszawa810226-208
5. Techtrans Elbląg810218-212
6. AZS Warszawa88217-228
7. Ostrovia Ostrów86213-245
8. Sokół Kościerzyna86216-215
9. Jurand Ciechanów86219-234
10. SMS Gdańsk85235-263
11. Wolsztyniak Wolsztyn83182-218
12. Pogoń Handball Szczecin82192-243
II liga mężczyzn

6. kolejka: Energetyk - Pomezania 34:29, Gwardia - AZS G. 32:24, MKS - MMTS II 29:29, Szczypiorniak - AZS B. 27:33, Sambor - Sokół 25:31.

1. AZS Bydgoszcz610199-163
2. Energetyk Gryfino610197-159
3. Sokół Gdańsk610183-151
4. Pomezania Malbork68182-165
5. Szczypiorniak Olsztyn66136-153
6. Gwardia Koszalin54148-150
7. Sambor Tczew54131-142
8. MMTS II Kwidzyn63166-169
9. MKS Grudziądz63164-194
10. AZS Gdańsk60114-174
FUTSAL

Ekstraklasa

7. kolejka: Pogoń 04 - Gwiazda 3:2, PA Nova - GKS 3:3, Hurtap - Jango 3:5, Clearex - Akademia 4:2, Kupczyk - Gaszyńscy 6:5, Grembach - Red Devils 4:5.

1. Jango Katowice71927-13
2.Hurtap Łęczyca71625-14
3. PA Nova Gliwice71535-13
4. Clearex Chorzów71527-17
5. Akademia Futsal Club Pniewy71330-19
6. GKS Tychy71329-23
7. Kupczyk Kraków71126-24
8. Grembach Zgierz7621-30
9. Pogoń 04 Szczecin7514-26
10. Red Devils Chojnice7413-29
11. Gaszyńscy Kraków7320-35
12. Gwiazda Ruda Śląska7010-34
I liga

7. kolejka: Polonia Piłka - KS 1920 2:2, Kanglida - Copacabana 4:6, TPH - Tacho 1:2, Marwit - KS 2:1, Stollar - MOKS 3:6.

1. Tacho Toruń71840-15
2. Marwit Zławieś Wielka61823-6
3. TPH Polkowice71548-18
4. Copacabana Gdańsk61224-30
5. KS Gniezno6928-18
6. MOKS Słoneczny Stok Białystok6923-24
7. AZS Warszawa6919-20
8. Polonia Piłka Szczecin7418-34
9. KS 1920 Mosina7413-33
10. Stollar Suwałki6322-38
11. Kanglida Gorzów6315-37
SIATKÓWKA

I liga kobiet

7. kolejka: SMS - Chemik 2:3, Sokół - Remagum 3:1, Wisła - Budowlani T. 1:3, AZS - KSZO 3:1, TPS - Budowlani Ł. 3:1. Piast pauzował.

1. Budowlani Toruń71819:6
2. Sokół Chorzów61516:6
3. Budowlani Łódź61416:7
4. Remagum Mysłowice71015:15
5. TPS Rumia71014:15
6. Chemik Police689:13
7. Prokonstal Piast Szczecin6710:12
8. SMS Sosnowiec7711:18
9. Wisła Kraków568:11
10. KSZO Ostrowiec6410:16
11. AZS Poznań534:13
II liga kobiet

7. kolejka: Gedania - SMS 3:1, Czarni - Alpat 3:0, Skarpa - Zawisza 3:2, Nafta II - Pałac II 1:3, Trefl - ChTPS 3:0.

1. Trefl Gdynia72121:2
2. Czarni Słupsk71718:7
3. Pałac II Bydgoszcz71519:11
4. ChTPS Chodzież71315:9
5. Gedania Gdańsk71113:14
6. Zawisza Sulechów7811:16
7. Alpat Gdynia7810:15
8. Nafta II Piła7810:15
9. SMS Police727:21
10. Skarpa Toruń726:20
II liga mężczyzn

7. kolejka: Morze Bałtyk - Joker 1:3, Cuprum - AZS ZG 1:3, AZS P. - Olimpia 1:3, Orion - Krispol 2:3, MDK - Victoria 1:3.

1. Joker Piła71818:5
2. Orion Sulechów71517:10
3. Morze Bałtyk Szczecin71315:13
4. MDK Trzcianka71217:13
5. AZS Zielona Góra71214:12
6. AZS Poznań71214:13
7. Victoria Wałbrzych7911:14
8. Olimpia Sulęcin7712:16
9. Krispol Września749:19
10. Cuprum Lubin739:21
KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn

7. kolejka: Spójnia - Tytan 59:42, AZS P. - VB Leasing 90:63, AZS O. - Doral 77:58, Śląsk - MMKS 52:81, Open Basket - Tarnovia 82:91, awansem SMS - AZS Radex 62:101.

1. Tarnovia Tarnovo712613:497
2. AZS Radex Szczecin712552:471
3. AZS Opole712571:490
4. Pogoń Prudnik611487:420
5. Spójnia Stargard611433:351
6. AZS Poznań610513:450
7. Open Basket Pleszew610471:450
8. MMKS Rybnik710499:572
9. Tytan Częstochowa79535:547
10. Doral Nysa Kłodzko68467:439
11. Śląsk Wrocław68365:441
12. VB Leasing Siechnice77454:604
13. SSM Wrocław66341:569
PIŁKA NOŻNA

III liga bałtycka

15. kolejka: Bałtyk - Błękitni 2:1, Sława - Orkan 3:0, Dąb - Kaszubia 1:0, Darzbór - Olimpia 3:0, Rega - Zatoka 0:0, Cartusia - Astra 2:2, Bytovia - Orlęta 3:0, Rodło - Gryf 0:0.

1. Bałtyk Gdynia153830 / 6
2. Błękitni Stargard153442 / 10
3. Rega Trzebiatów152824 / 18
4. Zatoka Puck152623 / 16
5. Gryf Słupsk152425 / 15
6. Astra Ustronie Morskie152419 / 21
7. Darzbór Szczecinek152422 / 18
8. Dąb Dębno152318 / 18
9. Bytovia Bytów152219 / 12
10. Kaszubia Kościerzyna152122 / 18
11. Orkan Rumia152122 / 21
12. Cartusia Kartuzy151925 / 23
13. Rodło Kwidzyn151513 / 18
14. Sława Sławno151317 / 33
15. Orlęta Reda1523 / 38
16. Olimpia Sztum1524 / 43