Cukierkom w Brzegu nic nie wychodzi

Piątej z rzędu porażki na własnym parkiecie doznały koszykarki Cukierków Odry Brzeg. Tym razem nie sprostały Energii Toruń, ulegając 58:77.
Niemalże standardowo już nasze koszykarki fatalnie zaprezentowały się w pierwszej kwarcie. Rywalki pozwoliły im zdobyć tylko dziewięć punktów. Zdecydowanie lepiej było w kolejnych dwóch odsłonach. W drugie i trzeciej części meczu brzeżanki nawiązały równorzędna walkę i najpierw przegrały nieznacznie tylko jednym punktem 22:23, a potem z taką sama przewagą wygrały 13:12. To co jednak stało się w czwartej kwarcie przekreśliło marzenia podopiecznych Jarosława Zyskowskiego o korzystnym wyniku. Torunianki znowu dominowały na parkiecie i spokojnie powiększały przewagę. Tradycyjnie również nasze koszykarki zawiodły w rzutach za 3 punkty, trafiły dwie z 13 prób.

Cukierki Odra Brzeg - Energia Toruń 58:77 (9:20, 22:23, 13:12, 14:22)

Cukierki Odra: Petillon 15, Daniel 11, Tulikihihifo 11, Gołumbiewska 7, Rzeźnik 7, Bogdan 4, Key Ashley 3, Buszta, Szymańska, Teklińska.

Energia Toruń: Chaney 20, Gulak 15, Tłumak 14, J. Moore 12, Janowska 6, Żyłczyńska 4, Chełczyńska 2,Gala 2, S. Moore 2, Grabowska, Waligórska, Wilk.