Kaźmierczak strzelił dla Derby

Przemysław Kaźmierczak zdobył swoją pierwszą bramkę dla Derby County. W meczu angielskiej Championship League Polak strzelił gola Norwich, a jego zespół wygrał spotkanie 3:1.
Wichniarek uratował punkt Arminii »

"Polak wypożyczony z FC Porto pokazał swoją klasę w 11 minut przed końcem spotkania, kiedy Norwich po golu Kennedy'ego na 1:2 dążyło do wyrównania" - relacjonuje na oficjalnej stronie klub Derby County. Kaźmierczak strzelił gola po zagraniu Paula Connolly'ego.

Na boisku pojawił się jednak dopiero w 76. minucie przy prowadzeniu swojego zespołu 2:1. Pozostałe bramki dla jego zespołu zdobyli Paul Green i Rob Hulse.

Dzięki wygranej Derby awansowało na 10. miejsce w tabeli. Klub ma da 20 punktów i do prowadzącego Wolverhampton traci 11.