Od III ligi do Klasy B

III LIGA

Wyniki 12. kolejki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo 1:0, Stal Niewiadów - Woy Bukowiec Opoczyński 1:2, Nadnarwianka Pułtusk - Broń Radom 3:1, Wisła II Płock - Mazur Karczew 0:3, UKS SMS Łódź - MKS Kutno 4:1, Mazowsze Grójec - Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:0, Narew Ostrołęka - GLKS Nadarzyn 1:1, Warta Sieradz - Omega Kleszczów (przełożony).

1. Świt133122-6
2. Warta122919-6
3. GLKS132625-16
4. Mazur132519-9
5. Narew132316-6
6. Nadnarwianka132215-13
7. Legionovia132114-6
8. MKS131922-19
9. UKS SMS131821-15
10. Broń131516-23
11. Omega121313-17
12. Wisła II131220-24
13. Woy131114-26
14. Mazowsze13813-29
15. Włókniarz1374-20
16. Stal1367-25
IV LIGA

Wyniki 14. kolejki: Naprzód Zielonki - Huragan Wołomin 1:1, MKS Mława - Pogoń Siedlce 2:2, Okęcie Warszawa - Kryształ Glinojeck 4:2, MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 0:0, Korona Ostrołęka - Victoria Sulejówek 0:2, Mazur Radzymin - Kormoran Łąck 3:1, Przyszłość Włochy - Tęcza 34 Płońsk 1:0, Podlasie Sokołów Podlaski - Polonia II Warszawa 1:2. Pauzował: MKS Ciechanów.

1. Przyszłość143126-11
2. Polonia II132733-10
3. Tęcza132626-10
4. Pogoń132427-16
5. Mława132324-14
6. Victoria132220-22
7. Okęcie132121-14
8. Mazur142020-20
9. Przasnysz132027-19
10. Hutnik131917-13
11. Kryształ131722-17
12. Korona131316-33
13. Ciechanów131220-27
14. Podlasie131223-31
15. Naprzód131218-25
16. Huragan13715-32
17. Kormoran14711-52
Liga okręgowa

Wyniki 12. kolejki: Skra Drobin - Błękitni Gójsk 2:3, Start Proboszczewice - Świt Staroźreby 3:2, Wisła Duninów - Mazur Gostynin 2:1, Unia Iłów - Zorza Szczawin Kościelny 5:0, Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 1:2, Bzura Chodaków - Stegny Wyszogród 1:2, Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 2:0, Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 1:0.

1. Gąbin123635-5
2. Amator122963-7
3. Kasztelan122334-13
4. Mazur122224-14
5. Wisła122130-30
6. Skrwa122020-16
7. Skra121831-25
8. Zryw121727-24
9. Bzura121723-22
10. Orzeł121622-30
11. Świt121416-30
12. Gójsk121115-33
13. Start12917-33
14. Unia12925-42
15. Stegny12913-49
16. Zorza12710-32
Klasa A

Wyniki 11. kolejki: Wicher Cieszewo - Victoria Wykowo 9:2, Delta Miszewko Strzałkowskie - Czarni Rempin 8:4, Stoczniowiec Płock - Skrwa Brudzeń 2:1, Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 4:0, Lwówianka Lwówek - Amator II Maszewo 5:2, Kasztelan Białe Błoto - Polonia Radzanowo 2:2, Wisła Główina Sobowo - Skra II Drobin 1:2.

1. Delta112945-9
2. Stoczniowiec112622-13
3. Wicher101935-14
4. Skra II101930-15
5. Kasztelan111926-23
6. Czarni111726-25
7. Wisła111422-18
8. Huragan111322-27
9. Lwówianka111322-17
10. Polonia111215-19
11. Amator II111018-31
12. Pogoń10917-20
13. Victoria10616-53
14. Skrwa11514-36
Klasa B

Wyniki 11. kolejki: Sparta Mochowo - Orkan Lelice 3:1, Victoria Cekanowo - Bobry Cierszewo 3:4, Wisła Kępa Polska - Unia Czermno 2:1, Luszynianka Luszyn - Spójnia Mała Wieś 1:6, Limit Rybno - Relax Miszewo Murowane 1:1, Ciółkowo - Peklimar Umienino 3:0.

1. Ciółkowo112435-14
2. Spójnia112259-26
3. Sparta112229-23
4. Relax112030-21
5. Orkan101841-23
6. Bobry111835-25
7. Unia101639-17
8. Wisła111521-39
9. Peklimar111322-28
10. Limit111226-36
11. Luszynianka11720-49
12. Victoria11010-66