Po weekendzie - wyniki i tabele

FUTSAL

Ekstraklasa w ten weekend pauzowała

I liga zachodnia

5. kolejka: Sollar Suwałki - Polonia Piłka Szczecin 5:7, Kanglida - KS 1920 2:3, Marwit - TPH 6:2, KS Gniezno - AZS UW 9:1, Copacabana - Tacho 5:7.

1. TPH Polkowice51238-15
2. Tacho Toruń51230-12
3. Marwit Zławieś Wielka41214-5
4. KS Gniezno4619-16
5. AZS UW Warszawa4611-13
6. Copacabana Gdańsk4612-22
7. Polonia Piłka Szczecin4315-17
8. Słoneczny Stok Białystok338-12
9. Stollar Suwałki4318-28
10. Kanglida Gorzów4310-22
11. KS 1920 Mosina5311-24
KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn

5. kolejka: Spójnia - Tarnovia 70:63, Open Basket - AZS Radex 75:71, Tytan - Doral 76:89, AZS Opole - MKKS 80:61, Śląsk - VB Leasing 76:62, AZ Poznań - Pogoń 91:70.

1. Pogoń Prudnik59387-364
2. AZS Opole58410-354
3. AZS Radex Szczecin58366-341
4. Tarnovia Tarnowo58417-371
5. Doral Nysa Kłodzko57409-362
6. Tytan Częstochowa57415-404
7. AZS Poznań47353-300
8. MKKS Rybnik57356-423
9. Open Basket Pleszew47309-292
10. Spójnia Stargard47277-247
11. Śląsk Wrocław46269-256
12. VB Leasing Siechnice55325-434
13. SMS Wrocław44225-370
SIATKÓWKA

I liga kobiet

5. kolejka: Budowlani Ł. - Chemik Police 3:0, AZS Poznań - Remagum 0:3, SMS - Budowlani Toruń 0:3, TPS - KSZO 2:3, pauzował Sokół. Mecz Wisły z Piastem we wtorek o 17.

1. Budowlani Łódź51415:4
2. Budowlani Toruń51213:4
3. Sokół Chorzów4910:4
4. Remagum MOSiR Mysłowice5711:11
5. Wisła Kraków266:2
6. Chemik Police466:8
7. SMS Sosnowiec557:12
8. Piast Szczecin446:9
9. TPS Rumia548:14
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski426:11
11. AZS AWF Poznań300:9
II liga kobiet

5. kolejka: Zawisza - SMS Police 3:0, Skarpa - ChTPS 0:3, Energa - Pałac II 3:1, Trefl - Czarni 3:0.

1. Trefl Gdynia51515:2
2. Czarni Słupsk51212:5
3. ChTPS Chodzież51012:6
4. Pałac II Bydgoszcz5913:10
5. Alpat Gdynia4810:6
6. Zawisza Sulechów578:10
7. Nafta II Piła456:9
8. Energa Gedania Gdańsk557:12
9. SMS Police514:15
10. Skarpa Toruń503:15
II liga mężczyzn

5. kolejka: Victoria - Morze Bałtyk Szczecin 1:3, AZS Poznań - AZS Zielona Góra 3:1, Orion - Joker 3:0, Olimpia - Krispol 3:0, Cuprum - MDK 2:3.

1. Morze Bałtyk Szczecin51314:7
2. Joker Piła51212:4
3. AZS UAM Poznań51213:7
4. Orion Sulechów51112:6
5. MDK Trzcianka5913:9
6. AZS Zielona Góra568:11
7. Olimpia Sulęcin548:12
8. Cuprum Lubin538:15
9. Victoria Wałbrzych535:13
10. Krispol Września525:14
PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn

6. kolejka: Pogoń Handball - SMS 29:31 (mecz rozegrany awansem w środę), Śląsk - Ostrovia 30:18, AZS W. - Nielba 27:39, Wolsztyniak - Warszawianka 20:29, Sokół - Jurand 28:28, Grunwald - Techtrans 39:24.

1. Nielba Wągrowiec612195-144
2. Śląsk Wrocław610178-133
3. Warszawianka Warszawa68175-158
4. Grunwald Poznań68184-156
5. Techtrans Elbląg66165-166
6. Sokół Kościerzyna66171-163
7. Ostrovia Ostrów66154-172
8. AZS Warszawa66163-168
9. SMS Gdańsk65174-193
10. Jurand Ciechanów63156-177
11. Wolsztyniak Wolsztyn62137-171
12. Pogoń Handball Szczecin60140-191
II liga mężczyzn

4. kolejka: Energetyk - MKS 44:21, Gwardia - MTS II 33:29, Szczypiorniak - Pomezania 20:32, Sokół - AZS Gdańsk 32:20, Sambor - AZS Bydgoszcz 25:32.

1. Energetyk Gryfino48137-93
2. Sokół Gdańsk48118-88
3. Pomezania Malbork46117-103
4. AZS Bydgoszcz46128-102
5. Szczypiorniak Olsztyn4499-120
6. MKS Grudziądz42106-135
7. Sambor Tczew3276-82
8. Gwardia Koszalin3288-90
9. MMTS II Kwidzyn40100-114
10. AZS Gdańsk4090-132
I liga kobiet

5. kolejka: MTS - Pogoń Handball 19:26, Sambor - KS II 21:22, AZS Poznań - AZS II Warszawa 27:28, AZS Wrocław - Jedynka 36:19.

1. AZS Wrocław510161-91
2. KS II Jelenia Góra58129-113
3. Pogoń Handball Szczecin56125-94
4. MTS II Kwidzyn56129-127
5. AZS II Warszawa54133-161
6. AZS Poznań52110-143
7. Jedynka Oborniki52113-150
8. Sambor Tczew52120-141