Grand Prix Kanady jednak się odbędzie?

- Ciągle jest możliwość organizacji Grand Prix w Montrealu w 2009 i kolejnych latach - powiedział burmistrz miasta Gerald Tremblay po spotkaniu z Bernie Ecclestone. Istnieje zatem szansa, że wyścig, w którym swoje pierwsze zwycięstwo w karierze odniósł Robert Kubica mimo trudności się odbędzie
Formuła oszczędna, wiemy co się zmieni w F1 »

Teraz najważniejszą sprawą pozostaje znalezienie odpowiedniego promotora, który zajmie się organizacją całej imprezy. Tremblay twierdzi, że nie stanowi to problemu.

Kubica mimo że nie będzie mistrzem, jest zadowolony

Robert Kubica stracił szansę na tytuł mistrza Formuły 1, ale jest zadowolony ze swojej postawy w sezonie. - Zawsze byłem szybki i popełniłem bardzo niewiele błędów - powiedział Polak przed ostatnim wyścigiem w sezonie ».

Theissen chwali kierowców BMW

Mario Theissen, szef BMW Sauber jest dumny z osiągnięć swojego teamu w tym sezonie. - Aż do samego startu w San Paulo walczyliśmy o zwycięstwo w obu klasyfikacjach - mówił po zakończeniu GP Chin » - Jestem tym bardziej zadowolony, bo w jazdach testowych przed sezonem, w Walencji nie wszystko zapowiadało ostateczny sukces - analizował szef BMW.

Robert Kubica po GP Chin: Nie dało się normalnie jechać

Zespół BMW nie może być zadowolony z ostatniego weekendu. Bolid Roberta Kubicy, który miał jeszcze szanse na mistrzostwo świata, prowadził się fatalnie, a Polak po wyścigu nie ukrywał żalu. O co miał pretensje Kubica? Przeczytaj i dowiedz się sam ».

Jeżeli również uważasz, że sezon 2008 był udany dla Roberta Kubicy, załóż sportowego bloga, bloguj na Blogsport.pl »

Wybierz sportowego VIP-a 2008!