Puchar UEFA: CSKA wygrywa z Deportivo po golach nastolatka

W spotkaniach pierwszej kolejki grupy H, w której występuje Lech Poznań CSKA rozbiło w Moskwie Deportivo la Coruna po dwóch golach osiemnastolatka Alana Dżagojewa i jednym Vagnera Love. Wygrało również AS Nancy.
Boruc ukarany za obrażanie kibiców Rangers »

W Stambule Galatasaray skromnie ograło Olympiakos z Michałem Żewłakowem w składzie 1:0. W drugim meczu tej grupy Hertha Berlin spotyka się z Benficą Lizbona.

Milan nie miał problemu z wywiezieniem kompletu punktów z Heerenveen, choć gospodarzom udało się strzelić kontaktowego gola. Niespodzianką zakończyło się drugie spotkanie w grupie E. Sporting Braga wygrał aż 3:0 z angielskim Porthsmouth.

Dramatyczne spotkanie obejrzeli kibice w Zagrzebiu. Dinamo objęło prowadzenie już w 3. minucie ale na 10 minut przed końcem to NEC Nijmegen prowadziło 2:1. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 3:2. po golach Balabana i Vdorljaka.

(Nie)grali Polacy

Jedynie Michał Żewłakow zagrał pełne 90 minut w meczu Olympiakosu z Galatasaray. Arkadiusz Radomski zszedł z boiska na 4 minuty przed końcem meczu, gdy jego NEC już przegrywał z Dinamem Zagrzeb. Michał Janota (Feyenoord) i David Janczyk (CSKA) cały mecz obejrzeli z ławki rezerwowych. Łukasz Piszczek nie znalazł się nawet w rezerwie.