Liga Mistrzów: Barcelona zmiażdżyła Bazyleę

W najciekawiej zapowiadających się środowych meczach 3. kolejki Ligi Mistrzów Chelsea skromnie wygrała 1:0 z Romą, a w meczu na szczycie grupy D Atletico Madryt zremisowało z Liverpoolem 1:1.

Juventus podnosi się z kolan po zwycięstwie z Realem ?

Chelsea długo męczyła się z rzymianami. Wynik meczu rozstrzygnął w 77. minucie John Terry. Świetnie spisujący się do tej pory piłkarze FC Cluj przegrali 0:1 z Bordeaux. W grupie B Łukasz Sosin i jego Anorthosis Famagusta długo stawiali opór Interowi Mediolan, ale tuż przed przerwą Adriano wyprowadził gospodarzy z Mediolanu na prowadzenie. Do końca meczu piłkarzom z Cypru nie udało się już wyrównać. W drugim meczu tej grupy Panathinaikos dwukrotnie prowadził z Werderem Brema, ale ostatecznie zremisował 2:2.

Cały mecz na ławce rezerwowych Szachtara przesiedział Mariusz Lewandowski. jego koledzy przegrali na własnym boisku ze sportingiem po bramce Liedsona w 76. minucie. Ostre strzelanie urządziła sobie w Bazylei FC Barcelona. Pięć bramek w niecałe 50 minut zafundowali rywalom Bojan Krkić (dwie) i jego koledzy z drużyny.

"Zbyt szybko trener Rafa Benitez uwierzył, że jego drużyny nic złego na stadionie Vicente Calderon spotkać nie może. Gdy Simao strzelał wyrównującego gola na boisku nie było już Stevena Gerrarda, Robbiego Keane'a i Xabiego Alonso". Więcej o meczu Atletico - Liverpol w relacji "Gazety Wyborczej".

Tutaj znajdziecie relację Z czuba i na żywo ?