Od III ligi do Klasy B

III LIGA

Wyniki 12. kolejki: Omega Kleszczów - Narew Ostrołęka 0:0, Legionovia Legionowo - Warta Sieradz 0:1, Woy Bukowiec Opoczyński - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1, Broń Radom - Stal Niewiadów 1:0, MKS Kutno - Nadnarwianka Pułtusk 4:0, Mazur Karczew - UKS SMS Łódź 2:2, Włókniarz Konstantynów Łódzki - Wisła II Płock 0:1, GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec 4:1.

1. Warta 122919-6
2. Świt 122821-6
3. GLKS 122524-15
4. Narew 122215-5
5. Mazur 122216-9
6. Legionovia 122114-5
7. MKS 121921-15
8. Nadnarwianka 121912-12
9. UKS SMS 121517-14
10.Broń 121515-20
11.Omega 121313-17
12.Wisła II 121220-21
13.Woy 12812-25
14.Włókniarz 1274-18
15.Stal 1266-23
16.Mazowsze 12511-29
IV LIGA

Wyniki 13. kolejki: Pogoń Siedlce - Huragan Wołomin 3:1, Kryształ Glinojeck- MKS Mława 0:0, Hutnik Warszawa - Okęcie Warszawa 0:1, Victoria Sulejówek - MKS Przasnysz 1:1, Polonia II Warszawa - Korona Ostrołęka 5:0, Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów 2:1, Kormoran Łąck - Przyszłość Włochy 0:5, Mazur Radzymin - Naprzód Zielonki 2:1. Pauzował: Podlasie Sokołów Podlaski.

1. Przyszłość 132825-11
2. Tęcza 122626-9
3. Polonia II 122431-9
4. Pogoń 122325-14
5. Mława 122222-12
6. Przasnysz 121927-19
7. Victoria 121918-22
8. Okęcie 121817-12
9. Hutnik 121817-13
10. Mazur 131717-19
11. Kryształ 121720-13
12. Korona 121316-31
13. Ciechanów131220-27
14. Podlasie 121222-29
15. Naprzód 121117-24
16. Kormoran 13710-49
17. Huragan 12614-31
Liga okręgowa

Wyniki 11. kolejki: Błękitni Gójsk - Start Proboszczewice 1:1, Świt Staroźreby - Unia Iłów 1:3, Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 3:0, Zorza Szczawin Kościelny - Wisła Duninów 1:2, Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 2:1, Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc 0:8, Amator Maszewo -Skra Drobin 4:1, Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 0:2.

1. Gąbin 113334-5
2. Amator 112963-6
3. Mazur 112223-12
4. Kasztelan 112032-13
5. Skra 111829-22
6. Wisła 111828-29
7. Zryw111727-22
8. Skrwa 111718-15
9. Bzura 111722-20
10. Orzeł111621-28
11. Świt 111414-27
12. Gójsk 11812-31
13. Zorza 11710-27
14. Start 11614-31
15. Unia 11620-42
16. Stegny11611-48
Klasa A

Wyniki 10. kolejki: Amator II Maszewo - Wisła Główina Sobowo 0:3, Victoria Wykowo - Delta Miszewko Strzałkowskie 0:8, Huragan Bodzanów - Stoczniowiec Płock 1:2, Czarni Rempin - Pogoń Słupia 2:2, Skrwa Brudzeń - Polonia Radzanowo 2:4, Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 1:5, Do rozegrania: Skra II Drobin - Wicher Cieszewo 02.11. godz.11.

1. Delta 102637-5
2. Stoczniowiec 102320-12
3. Kasztelan 101824-21
4. Czarni101722-17
5. Skra II 91628-14
6. Wicher101626-12
7. Wisła 101421-16
8. Huragan 101322-23
9. Polonia 101113-17
10. Lwówianka101017-25
11. Amator II 101016-26
12. Pogoń 9613-20
13. Victoria 9614-44
14. Skrwa 10513-34
Klasa B

Wyniki 10. kolejki: Sparta Mochowo - Ciółkowo 1:1, Orkan Lelice - Victoria Cekanowo 8:0, Bobry Cierszewo - Luszynianka Luszyn 7:0, Relax Miszewo Murowane - Wisła Kępa Polska 5:2, Spójnia Mała Wieś - Limit Rybno 7:1, Unia Czermno - Peklimar Umienino 2:3.

1. Ciółkowo 102132-14
2. Spójnia 101953-25
3. Relax 101929-20
4. Sparta 101926-22
5. Orkan 91840-20
6. Unia 91638-15
7. Bobry 101531-22
8. Peklimar 101322-25
9. Wisła 101219-38
10. Limit 101125-35
11. Luszynianka 10719-43
12. Victoria 1007-62