Po weekendzie - wyniki i tabele

FUTSAL

Ekstraklasa

5. kolejka: Pogoń 04 Szczecin - Jango Katowice 1-1, Kupczyk Kraków - Clearex Chorzów (goście zeszli z boiska w proteście przeciwko pracy arbitra, decyzję co do wyniku podejmie związek), Grembach Zgierz - Hurtap Łęczyca 4:5, Gaszyńscy Kraków - PA Nova Gliwice 1:4, Red Devils Chojnice - GKS Jachym Tychy 1:6, Gwiazda Ruda Śląska - Akademia Słowa Poznań 1:5.

1. Hurtap Łęczyca 1318-9
2. Jango Katowice 1316-8
3. PA Nova Gliwice 1125-9
4. Akademia Słowa Poznań 1023-13
5. Clearex Chorzów 919-9
6. GKS Jachym Tychy 920-17
7. Grembach Zgierz 616-18
8. Kupczyk Kraków 513-13
9. Gaszyńscy Kraków 315-25
10. Pogoń '04 Szczecin 210-20
11. Red Devils Chojnice 16-20
12. Gwiazda Ruda Śląska 05-25
I liga zachodnia

4. kolejka: Polonia Piłka Szczecin - Kanglida Gorzów 4:5, Tacho - Stollar 7:3, TPH Polkowice - MOKS Białystok 8:2, AZS UW - Marwit 0:1, KS Mosina - Copacabana 2:4.

1. TPH Polkowice412 36-9
2. Tacho Toruń49 23-7
3. Marwit Zławieś Wielka39 8-3
4. AZS UW Warszawa36 10-4
5. Copacabana Gdańsk36 7-15
6. MOKS Białystok33 8-12
7. KS Gniezno33 10-15
8. Stollar Suwałki33 13-21
9. Kanglida Gorzów33 8-19
10. Polonia Piłka Szczecin30 8-12
11. KS 1920 Mosina 40 8-22
KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn

4. kolejka: AZS Radex Szczecin - Śląsk Wrocław 69:51. Kwarty: 18:18, 20:17, 19:2, 12:14. AZS: Karaś 17, Maciej Majcherek 15, Pytyś 11, Sudowski 10, Podgalski 8, Kwietniewski 8, Wochna 0, Łukomski 0, Gielo 0, Michalski 0.

VB Leasing Siechnice - Spójnia Stargard 67:89, Doral Zetkama Nysa Kłodzko - OSSM PZKosz Wrocław 115:58, Pogoń Prudnik - Open Basket Pleszew 102:72, MKKS Rybnik - Tytan Częstochowa 79:91, Tarnovia Tarnowo Podgórne - AZS Politechnika Opole 84:99.

1. Pogoń Prudnik48317:273
2. Tarnovia47354:301
3. AZS Szczecin36242:208
4. AZS Opole46330:293
5. Tytan Częstochowa46339:315
6. Rybnik46295:343
7. AZS Poznań35262:230
8. Doral Zetkama45320:286
9. Open Basket35234:221
10. Śląsk Wrocław34193:194
11. VB Leasing44263:358
12. OSSM Wrocław44225:370
13. Spójnia Stargard23149:131
SIATKÓWKA

I liga kobiet

4. kolejka: AZS AWF Poznań - Piast Szczecin 0:3, KSZO Ostrowiec - Budowlani Łódź 1:3, Budowlani Toruń - TPS Rumia 3:0, Remagum Mysłowice - SMS Sosnowiec 2:3, Sokół Chorzów - Wisła Kraków 1:3. Chemik Police pauzował.

1. Budowlani Łódź41112:4
2. Sokół Chorzów4910:4
3. Budowlani Nesta Toruń4910:4
4. Wisła Enion Energia Kraków266:2
5. Chemik Police366:5
6. SMS Sosnowiec457:9
7. Remagum MOSiR Mysłowice448:11
8. Piast Szczecin446:9
9. TPS Rumia436:11
10. KSZO Ostrowiec303:9
11. AZS AWF Poznań200:6
II liga kobiet

4. kolejka: SMS Police - Trefl Gdynia 1:3, ChTPS Chodzież - Energa Gedania 3:0, Pałac II Bydgoszcz - Zawisza Sulechów 3:2, Alpat Gdynia - Skarpa Toruń 3:0, Czarni Słupsk - Nafta II Piła 3:0.

1. Trefl Gdynia41212:2
2. Czarni Słupsk41212:2
3. Pałac II Bydgoszcz4912:7
4. Alpat Gdynia4810:6
5. ChTPS Chodzież479:6
6. Nafta II Piła456:9
7. Zawisza Sulechów445:10
8. Energa Gedania424:11
9. SMS Police414:12
10. Skarpa Toruń403:12
II liga mężczyzn

4. kolejka: MDK Trzcianka - Morze Bałtyk Szczecin 3:2, AZS Zielona Góra - Orion Sulechów 1:3, Joker Piła - Olimpia Sulęcin 3:1, Victoria Wałbrzych - AZS UAM Poznań 1:3, Krispol Września - Cuprum Lubin 3:2.

1. Joker Piła41212:1
2. Morze Bałtyk Szczecin41011:6
3. AZS UAM Poznań4910:6
4. Orion Sulechów489:6
5. MDK Trzcianka4710:7
6. AZS Zielona Góra467:8
7. Victoria Wałbrzych434:10
8. Cuprum Lubin426:12
9. Krispol Września425:11
10. Olimpia Sulęcin415:12
PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn

5. kolejka: Pogoń Handball - Sokół 23:33, Wolsztyniak - Śląsk 13:25, Warszawianka - SMS 38:29, Nielba - Ostrovia 33:23, Jurand - Grunwald 32:31, Techtrans - AZS 33:22.

1. Nielba Wągrowiec510156-117
2. Śląsk Wrocław58148-115
3. Techtrans Elbląg56141-127
4. Wolsztyniak Wolsztyn56146-138
5. Ostrovia Ostrów56136-142
6. Grunwald Poznań56145-132
7. AZS Warszawa56136-129
8. Sokół Kościerzyna55143-135
9. SMS Gdańsk53142-164
10. Jurand Ciechanów52128-149
11. Wolsztyniak Wolsztyn52117-142
12. Pogoń Handball Szczecin50111-159
II liga mężczyzn

3. kolejka: Energetyk - Sambor 29:25, MKS - Gwardia 29:27, MMTS II - Szczypiorniak 23:24, Pomezania - Sokół 22:31, AZS G. - AZS B. 24:39.

1. Energetyk Gryfino3693-72
2. Sokół Gdańsk3686-68
3. Pomezania Malbork3485-83
4. Szczypiorniak Olsztyn3479-88
5. AZS Bydgoszcz3496-77
6. Sambor Tczew2251-50
7. MKS Grudziądz3285-91
8. Gwardia Koszalin2055-61
9. MMTS II Kwidzyn3071-81
10. AZS Gdańsk3070-100
I liga kobiet

W ten weekend panie pauzowały.

1. AZS Wrocław48125-72
2. KS II Jelenia Góra46107-92
3. MTS Kwidzyn46110-101
4. Pogoń Handball Szczecin4499-75
5. Sambor Tczew4299-119
6. Jedynka Oborniki4294-114
7. AZS II Warszawa42105-134
8. AZS Poznań4283-115