Druga wygrana piłkarzy ręcznych MOKS-u

Piłkarze ręczni MOKS-u Białystok we własnej hali wygrali 40:29 z Hand Medem Płock i zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu.

Sobotni mecz sędziowie rozpoczęli z półgodzinnym opóźnieniem, gdyż lekarz zawodów nie miał przy sobie pieczątki, aby postawić ją w protokole meczowym. Jednak to nie zdekoncentrowało gospodarzy i już po kilkunastu minutach objęli prowadzenie. Podopiecznym Andrzeja Nocnego szczególnie dobrze wychodziły kontrataki, po których zdobywali większość bramek. Po pierwszej połowie białostoczanie mieli już przewagę 14 bramek. Po przerwie umiejętnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, zaliczając wysokie zwycięstw nad czołowym zespołem rozgrywek.

MOKS Białystok - Han Med. Płock 40:29 (24:10)

MOKS: M. Dziekoński (Malinowski) - Borsuk 7, Derewońko 6, Zinówko 6, Kosiński 5, E. Dziekoński 4, Bojaryn 3 oraz Bobowski 5, Zyskowski 4.