Od III ligi do Klasy B

III LIGA

Wyniki 11. kolejki: Omega Kleszczów - GLKS Nadarzyn 2:2, Narew Ostrołęka - Legionovia Legionowo 0:0, Warta Sieradz - Woy Bukowiec Opoczyński 0:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 2:0, Stal Niewiadów - MKS Kutno 0:4, Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew 0:1, UKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0, Wisła II Płock - Mazowsze Grójec 7:3.

1. Świt 112720-5
2. Warta 112618-6
3. GLKS 112220-14
4. Narew 112115-5
5. Legionovia 112114-4
6. Mazur 112114-7
7. Nadnarwianka 111912-8
8. MKS 111617-15
9. UKS SMS 111415-12
10.Omega 111213-17
11.Broń 111214-20
12.Wisła II 11919-21
13.Włókniarz 1174-17
14.Woy 11711-24
15.Stal 1166-22
16.Mazowsze 11510-25
IV LIGA

Wyniki 12. kolejki: Naprzód Zielonki - Pogoń Siedlce 0:1, Huragan Wołomin - Kryształ Glinojeck 0:2, MKS Mława - Hutnik Warszawa 0:1, Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek 0:1, MKS Przasnysz - Polonia II Warszawa 1:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Tęcza 34 Płońsk 0:4, MKS Ciechanów - Kormoran Łąck 4:0, Przyszłość Włochy - Mazur Radzymin 3:1. Pauzowała: Korona Ostrołęka.

1. Przyszłość 122520-11
2. Tęcza 112324-8
3. Polonia II 112126-9
4. Mława 112122-12
5. Pogoń 112022-13
6. Victoria 111817-21
7. Przasnysz 111826-18
8. Hutnik 111817-12
9. Kryształ 111620-13
10.Okęcie 111516-12
11.Mazur 121415-18
12.Korona 111316-26
13.Ciechanów 121219-25
14.Podlasie 121222-29
15.Naprzód 111116-22
16.Kormoran 12710-44
17.Huragan 11613-28
Liga okręgowa

Wyniki 10. kolejki: Amator Maszewo - Błękitni Gójsk 8:0, Unia Iłów - Start Proboszczewice 1:2, Wisła Duninów - Świt Staroźreby 3:1, Orzeł Goleszyn - Zorza Szczawin Kościelny 1:2, Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 2:2, Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 1:1, Błękitni Gąbin - Stegny Wyszogród 5:0, Skra Drobin - Zryw Bielsk 2:3

1. Gąbin 103032-5
2. Amator 102659-5
3. Mazur 101920-12
4. Skra 101828-18
5. Wisła 101828-26
6. Kasztelan 101724-13
7. Zryw101727-20
8.Bzura 101721-18
9. Orzeł101621-25
10.Skrwa 101416-14
11.Świt 101111-26
12.Zorza 1079-25
13.Gójsk 10711-30
14.Stegny10611-40
15.Start 10513-30
16.Unia 10317-41
Klasa A

Wyniki 9. kolejki: Wisła Główina Sobowo - Lwówianka Lwówek 3:0, Wicher Cieszewo - Amator II Maszewo 9:0, Delta Miszewko Strzałkowskie - Skra II Drobin 0:0, Stoczniowiec Płock - Czarni Rempin 3:2, Polonia Radzanowo - Huragan Bodzanów 1:2, Kasztelan Białe Błoto - Skrwa Brudzeń 3:0. Do rozegrania: Pogoń Słupia - Victoria Wykowo

1. Delta 92329-5
2. Stoczniowiec 92018-11
3. Skra II 91628-14
4. Wicher91626-12
5. Czarni91620-15
6. Kasztelan 91519-20
7. Huragan 91321-21
8. Wisła 91118-16
9. Lwówianka91016-20
10.Amator II 91016-23
11.Polonia 989-15
12.Victoria 8614-36
13.Pogoń 8511-18
14.Skrwa 9511-30
Klasa B

Wyniki 9. kolejki: Victoria Cekanowo - Sparta Mochowo1:2, Luszynanka Luszyn - Orkan Lelice 5:5, Limit Rybno - Bobry Cierszewo 5:3, Wisła Kępa Polska - Spójnia Mała Wieś 1:10, Ciółkowo - Unia Czermno 1:1, Relax Miszewo Murowane - Peklimar Umienino 4:0

1. Ciółkowo 92031-13
2. Sparta 91825-21
3. Unia 81636-12
4. Orkan 81532-20
5. Spójnia 91646-24
6. Relax 91624-18
7. Bobry 91224-22
8. Wisła 91217-33
9. Limit 91124-28
10.Peklimar 91019-23
11.Luszynianka 9719-36
12.Victoria 907-54