24 bramki Orlika

Opolscy hokeiści z aptekarską wręcz dokładnością w dwóch kolejnych spotkaniach zaaplikowali rywalom z Sosnowca po 12 bramek
Po sobotnim zwycięstwie 12:1 w niedzielę opolanie pokonali rezerwy ekstraligowego Zagłębia Sosnowiec 12:2.

O ile w sobotę pierwsza tercja spotkania była wyrównana, a Orlik prowadził po niej minimalnie 2:1, w niedzielę już na początku spotkania gospodarze nie pozostawili wątpliwości, kto jest lepszy, i po dziewięciu minutach pojedynku było już 4:0. W drugiej odsłonie orlicy nie zwalniali tempa, a kiedy po 40 minutach prowadzili już 9:2, wydawało się, że rekord z soboty uda się pobić. Ostatnia tercja nie była już tak udana, a nasi hokeiści zaaplikowali rywalom "tylko" trzy kolejne gole i ostatecznie wygrali 12:2. W następny weekend opolanie zmierzą się w Gdańsku z rezerwami miejscowego Stoczniowca.

Orlik Opole - Zagłębie II Sosnowiec 12:2 (5:1, 4:1, 3:0)

Bramki dla Orlika: Tomasz Siwiak (trzy), Dariusz Olejnik (dwie), Łukasz Korzeniowski (dwie), Tomasz Sznotala (dwie), Paweł Wacławczyk, Maciej Resiak, Paweł Kosidło

Orlik: Nobis, Szatkowski - Stopiński, T. Sznotala, Słowik, Cwykel, Ł. Sznotala, Resiak, Siwiak, Zwierz, Korzeniowski, Pietras, Zagórski, Olejnik, Kosidło, Wacławczyk, Błażków, Hirsz