Od III ligi do Klasy B

III liga

Wyniki 10. kolejki: GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 1:0, Mazowsze Grójec - UKS SMS Łódź 1:4, Włókniarz Konstantynów Łódzki - Nadnarwianka Pułtusk 0:1, Mazur Karczew - Stal Niewiadów 0:0, MKS Kutno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3, Broń Radom - Warta Sieradz 2:4, Woy Bukowiec Opoczyński - Narew Ostrołęka 2:2, Legionovia Legionowo - Omega Kleszczów 2:0.

1. Warta 102518-6
2. Świt 102418-5
3. GLKS 102118-12
4. Narew 102015-5
5. Legionovia 102014-4
6. Nadnarwianka 101912-7
7. Mazur 101813-7
8. MKS 101313-15
9. Broń 101214-18
10.Omega 101111-15
11.UKS SMS 101112-12
12.Włókniarz 1074-14
13.Wisła II 10612-18
14.Stal 1066-18
15.Woy 10611-24
16.Mazowsze 1057-18
IV liga

Wyniki 11. kolejki: Przyszłość Włochy - Naprzód Zielonki 2:1, Mazur Radzymin - MKS Ciechanów 5:2, Kormoran Łąck - Podlasie Sokołów Podlaski 2:1, Tęcza 34 Płońsk - Korona Ostrołęka 6:0, Polonia II Warszawa - Okęcie Warszawa 1:4, Victoria Sulejówek - MKS Mława 1:2, Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 5:2, Kryształ Glinojeck - Pogoń Siedlce 2:0. Pauzował: MKS Przasnysz.

1. Przyszłość 112217-10
2. Mława 102122-11
3. Tęcza 34 102020-8
4. Okęcie 101820-9
5. Polonia II 101723-12
6. Przasnysz 101725-17
7. Pogoń 101721-13
8. Victoria 101516-21
9. Hutnik 101516-12
10.Mazur 111414-15
11.Kryształ 101318-13
12.Korona 111316-26
13.Podlasie 111222-25
14.Naprzód 101116-21
15.Ciechanów 11915-25
16.Kormoran 11710-40
17.Huragan 10613-26
Liga okręgowa

Wyniki 9. kolejki: Błękitni Gójsk - Unia Iłów 3:2, Start Proboszczewice - Wisła Duninów 1:5, Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 1:4, Zorza Szczawin Kościelny - Bzura Chodaków 0:1, Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 4:0, Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin 1:2, Stegny Wyszogród - Skra Drobin 1:3, Zryw Bielsk - Amator Maszewo 1:2.

1. Gąbin 92727-5
2. Amator 92046-4
3. Mazur 91817-5
4. Skra 91826-15
5. Kasztelan 91623-12
6. Bzura 91619-16
7. Orzeł 91620-23
8. Wisła 91525-25
9. Zryw 91424-18
10.Skrwa 91315-13
11.Świt 91110-23
12.Gójsk 9711-22
13.Stegny 9611-35
14.Zorza 947-24
15.Unia 9316-39
16.Start 9211-29
Klasa A

Wyniki 8. kolejki: Wisła Główina Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 6:2, Lwówianka Lwówek - Wicher Cieszewo 4:1, Amator II Maszewo - Delta Miszewko Strzałkowskie 0:0, Skra II Drobin - Pogoń Słupia 5:2, Victoria Wykowo - Stoczniowiec Płock 1:4, Czarni Rempin - Polonia Radzanowo 1:0, Huragan Bodzanów - Skrwa Brudzeń 2:2.

1. Delta 82229-5
2. Stoczniowiec 81715-9
3. Czarni 81618-12
4. Skra II 81528-14
5. Wicher 81317-12
6. Kasztelan 81216-20
7. Wisła 81017-15
8. Amator II 81016-14
9. Huragan 81019-20
10.Lwówianka 8915-19
11.Polonia 888-13
12.Victoria 8614-36
13.Pogoń 8511-18
14.Skrwa 8510-27
Klasa B

Wyniki 8. kolejki: Victoria Cekanowo - Ciółkowo 1:5, Sparta Mochowo - Luszynanka Luszyn 6:3, Orkan Lelice - Limit Rybno 6:1, Bobry Cierszewo - Wisła Kępa Polska 4:0, Spójnia Mała Wieś - Peklimar Umienino 2:1, Relax Miszewo Murowane - Unia Czermno 3:2.

1. Ciólkowo 81930-12
2. Unia 71535-11
3. Sparta 81523-20
4. Orkan 71427-15
5. Spójnia 81336-23
6. Relax 81320-18
7. Bobry 81221-17
8. Wisła 81216-23
9. Peklimar 81019-19
10.Limit 8819-25
11.Luszynianka 8614-31
12.Victoria 806-52