Hetman znowu przegrywa

Piłkarze Hetmana Zamość w niedzielę w Stróżach pokazali, że zeszłotygodniowe zwycięstwo nad Wigrami Suwałki było tylko jednorazowym wyskokiem i przegrali z Kolejarzem 1:3.

W minionej kolejce II-ligowy zespół Hetmana po raz pierwszy poprowadził trener Krzysztof Łętocha. Jego debiut wypadł bardzo okazale. Zamościanie rozgromili na własnym boisku Wigry aż 4:1. Wczoraj było dużo gorzej. - W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, do przerwy powinniśmy prowadzić dwoma bramkami. W drugiej było już słabiej, dostaliśmy zadyszki. Szybko straciliśmy gola, później graliśmy w osłabieniu. Przegraliśmy, choć Kolejarz był dziś do ogrania - powiedział Zbiegniew Pająk, II trener Hetmana.

Kolejarz 3 (0)

Chlipała (49.), Prokop (66.), Niane (84.)

Hetman 1 (0)

Migalewski (90.)

Kolejarz: Towarnicki - Chomiuk, Prokop (70. Stefanik), Niane, Sierant - Basta, Frankiewicz (60. Dudziński), Walęciak, Chlipała (82. Armatys) - Księżyc, Drąg

Hetman: Skrzypiec - Sękowski, Wolański, Tomasik Ż , Chałas - Cieciura, Kiema Ż Cz , Piotrowicz (76. Twardawa), Migalewski Ż , Margol - Polniak Ż (55. Turczyn)

Sędziował: Tomasz Sydor (Łódź)

Widzów: 600

Drugi remis Komora

Piłkarze Stali Poniatowa zremisowali wczoraj drugie spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca Grzegorza Komora. Do przerwy na tablicy wyników utrzymywał się bezbramkowy remis, choć przewagę mieli piłkarze z Poniatowej. Drugą połowę lepiej jednak zaczęli gospodarze. Kwadrans po zmianie stron wyszli na prowadzenie, a strzelcem gola był Dawid Skrzypek. W ostatniej minucie punkt dla Stali uratował Dariusz Osuch. - Brakuje nam zwycięstw. Jesteśmy jednak szczęśliwi, bo wyrównaliśmy w końcówce. Postawiliśmy dziś Sandecji trudne warunki. Osuch zachował się tak, jak na rasowego napastnika przystało - skomentował Komor.