UKS 33 wywalczył awans

SIATKÓWKA. Cztery rozegrane spotkania i komplet zwycięstw zadecydowały o tym, że młode zawodniczki UKS 33 Radom w najbliższym sezonie zagrają w rozgrywkach mazowieckiej pierwszej ligi kadetek
Podopieczne Katarzyny Skórkiewicz wystartowały w turnieju o Mistrzostwo Mazowsza młodziczek, którego celem było wyłonienie drużyn i ich podział na poszczególne ligi. W sumie wystartowało 15 zespołów podzielonych na pięć grup. UKS 33 znalazł się w jednej grupie z Ósemką Pruszków i OSiR-em Żyrardów. Oba spotkania radomianki wygrały przekonująco, bowiem nie straciły nawet seta. Po wyjściu z grupy rozpoczęły się decydujące mecze o awans do pierwszej ligi. W nich UKS 33 także nie miał sobie równych. Najpierw 2:0 pokonał warszawski Plas, a w ostatnim pojedynku 2:1 wygrał z Olimpią Węgrów.

UKS 33 Radom reprezentowały: Karina Puchalska, Katarzyna Wilanowicz, Magdalena Wanat, Hanna Dyk, Anna Małecka, Paulina Zalewska, Katarzyna Krawczyk, Aleksandra Zbroszczyk, Karolina Mandzia, Natalia Nowakowska, Kinga Zaprawa i Kaja Kiersnowska.