Łukasz Sosin strzelił bramkę dla Anorthosisu

Łukasz Sosin strzelił trzecią w tym sezonie gola w lidze cypryjskiej. 31-letni napastnik zdobył bramkę w wygranym 2:0 wyjazdowym spotkaniu z AEL Limassol.

Jeleń strzela, Dudka gra ogony ?

Mistrz Cypru długo męczył się z rywalem. Dopiero w 70. minucie pokonał bramkarza Limassol. W 81. minucie zwycięstwo Anorthosisu przypieczętował Grek Traianos Dellas.

We wtorek zespół Polaka w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem Anorthosisu będzie Panathinaikos Ateny.

Łukasz Sosin być może zostanie powołany do reprezentacji Polski na najbliższe mecze eliminacyjne z Czechami. - Rozmawiałem z Leo o Łukaszu. Beenahakker początkowo miał opory, zwracał uwagę na wiek piłkarza. Jednak powiedziałem, że ważne jest tu i teraz. Do hasła o budowie zespołu na Euro 2012 nie przywiązywałbym na razie większej uwagi - mówił niedawno prezes PZPN Michał Listkiewicz.

18 minut Smolarka z "Diabłami" ?