Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych
PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Tur Turek, sobota, godz. 16, stadion Górnik Łęczna przy al. Jana Pawła II 13

II liga - niedziela: Hetman Zamość - Wigry Suwałki, godz. 15, Stal Poniatowa - Sokół Aleksandrów Łódzki, godz. 15.

III liga - sobota: Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 15; niedziela: Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 15, Tomasovia - Spartakus Szarowola 14, Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 15, Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 12.

IV liga - sobota: Lublinianka - Wisła Puławy 16, Huragan Międzyrzec Podlaski - Chełmianka 15, Podlasie Biała Podlaska - Start Krasnystaw 14, Orion Niedrzwica - Zartmet Olender Sól 16; niedziela: POM Iskra Piotrowice - Janowianka 12.30, Sokół Adamów - Lewart Lubartów 15, Opolanin - Włodawianka 14, Unia Bełżyce - Sparta Rejowiec Fabryczny 15.

Bialska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14: Niwa Łomazy - Unia Żabików, ŁKS Łazy - Lutnia Piszczac, Dąb Dębowa Kłoda - LKS Dobryń, Unia Krzywda - Lesovia Trzebieszów, Victoria Parczew - GLKS Rokitno, Orkan Wojcieszków - Janowia Janów Podlaski, Grom Kąkolewnica - Dwernicki Stoczek Łukowski.

Chełmska klasa okręgowa - sobota: Hetman Żółkiewka - Vojsławia Wojsławice 14, Brat Siennica Nadolna - Granica Dorohusk 13.30, Vitrum Wola Uhruska - Frassati Fajsławice 13; niedziela: Agros Suchawa - Ogniwo Wierzbica 11, Ruch Izbica - Sawena Sawin 11, Pławanice Kamień - Kłos Chełm 14, Unia Białopole - Unia Rejowiec 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: LZS Wierzchowiska - Cisy Nałęczów 11, Orły Kazimierz Dolny - Wieniawa Lublin 14; niedziela: Czarni Dęblin - Polesie Kock 15, Motor II Lublin - Piaskovia Piaski 14, Tajfun Ostrów Lubelski - LKS Gościeradów 13, GKS Niemce - MKS Ryki 12, Amator Rososz-Leopoldów - Sygnał Lublin 16, Hetman Gołąb - Wisła Annopol 13.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Kryształ Werbkowice - Cosmos Józefów 15, Sparta Wożuczyn - Włókniarz Frampol 14, Omega Stary Zamość - Ostoja Skierbieszów 15 (mecz w Zamościu); niedziela: Echo Zawada - Roztocze Szczebrzeszyn 15, Victoria Łukowa/Chmielek - Hetman II Zamość 16, Huczwa Tyszowce - Nord 98 Wysokie 16, Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów 16, Unia Hrubieszów - Orkan Bełżec 15.

KOSZYKÓWKA

II liga: Start Lublin - Pogoń Ruda Śląska, niedziela, godz. 17, hala MOSiR, al. Zygmuntowskie 4.

PŁYWANIE

V runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików (11-12 lat), sobota, godz. 10.30, pływalnia SP 28 przy ul. Radości 13 w Lublinie;

V runda Ligi Wojewódzkiej Juniorów (13 lat i starsi), niedziela, godz. 10.30, pływalnia SP 28 przy ul. Radości 13 w Lublinie.

JUDO

Otwarte Mistrzostwa Województwa w kategoriach młodzieżowych, niedziela, godz. 12, hala AOS, ul. Langiewicza 22.

SIATKÓWKA

II liga kobiet (GR. III): Tomasovia - Legionovia, piątek, godz. 18, hala OSiR w Tomaszowie Lubelskim, Al. Sportowa 8; Pierwszy turniej o Mistrzostwo Województwa Młodziczek, sobota i niedziela, godz. 10.30, hale sportowe Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 38) i AOS (ul. Langiewicza 22);

Pierwszy turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików, sobota-niedziela, Międzyrzec Podlaski.

TENIS STOŁOWY

I liga południe: Dawid Tarnogród - Kolping Jarosław, sobota, godz. 16 w Tarnogrodzie.

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików, sobota, godz. 9 sala SP w Stróży.

RUGBY

II liga: Budowlani Lublin - Orkan Sochaczew, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

JEŹDZIECTWO

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu i Skokach przez Przeszkody oraz Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody, sobota i niedziela, godz. 10, hipodrom w Białce koło Krasnegostawu.