Od III ligi do Klasy B

III liga

Wyniki 8. kolejki: GLKS Nadarzyn - UKS SMS Łódź 1:0, Mazowsze Grójec - Stal Niewiadów 2:2, Włókniarz Konstantynów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1, Mazur Karczew - Warta Sieradz 1:2, MKS Kutno - Narew Ostrołęka 0:3, Broń Radom - Omega Kleszczów 1:4, Woy Bukowiec Opoczyński - Legionovia Legionowo 1:5, Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 2:0.

1. Świt82014-3
2. Warta81913-4
3. Legionovia81712-3
4. Narew81610-3
5. Mazur81612-6
6. GLKS81516-12
7. Nadnarwianka8138-6
8. MKS81312-11
9. Broń81212-11
10.Omega81011-13
11.Włókniarz874-12
12.Wisła II8610-14
13.UKS SMS855-9
14.Mazowsze855-11
15.Woy849-22
16.Stal825-18
IV liga

Wyniki 9. kolejki: MKS Ciechanów - Naprzód Zielonki 4:0, Przyszłość Włochy - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1, Mazur Radzymin - Korona Ostrołęka 2:3, Kormoran Łąck - MKS Przasnysz 2:3, Polonia II Warszawa - Huragan Wołomin 5:0, Victoria Sulejówek - Pogoń Siedlce 1:5, Hutnik Warszawa - Kryształ Glinojeck 0:1.

1. Pogoń81721-10
2. Mława81718-8
3. Przyszłość91613-8
4. Polonia II81620-6
5. Przasnysz91625-17
6. Tęcza 3471512-6
7. Okęcie81414-6
8. Korona91315-17
9. Podlasie91221-22
10.Victoria81212-18
11.Kryształ81015-9
12.Hutnik8910-10
13.Ciechanów9912-18
14.Mazur988-13
15.Naprzód8811-18
16.Huragan8610-18
17.Kormoran915-38
Liga okręgowa

Wyniki 7. kolejki: Błękitni Gójsk - Wisła Duninów 3:4, Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 2:5, Start Proboszczewice - Bzura Chodaków 1:2, Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 2:0, Zorza Szczawin Kościelny - Błękitni Gąbin 0:2, Mazur Gostynin - Skra Drobin 0:1, Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 0:4, Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 1:5.

1. Błękitni72124-4
2. Mazur61513-4
3. Amator61431-3
4. Kasztelan71317-7
5. Skrwa71313-8
6. Skra71220-13
7. Bzura71216-14
8. Zryw71120-16
9. Orzeł71016-22
10.Świt7107-17
11.Wisła7918-23
12.Stegny7610-19
13.Błękitni748-17
14.Zorza746-17
15.Unia7313-35
16.Start7210-23
Klasa A

Wyniki 6. kolejki: Wicher Cieszewo - Kasztelan Białe Błoto 5:0, Wisła Główina-Sobowo - Delta Miszewko Strzałkowskie 1:4, Lwówianka Lwówek - Pogoń Słupia 3:1, Amator II Maszewo - Stoczniowiec Płock 1:2, Skra II Drobin - Polonia Radzanowo 3:0, Victoria Wykowo - Skrwa Brudzeń 4:0, Czarni Rempin - Huragan Bodzanów 4:1.

1. Delta61823-4
2. Skra II61222-8
3. Wicher61214-6
4. Stoczniowiec6117-7
5. Czarni61012-11
6. Huragan6917-15
7. Kasztelan6911-14
8. Amator II6915-11
9. Lwówianka6610-12
10.Wisła669-11
11.Victoria6613-31
12.Polonia657-12
13.Skrwa648-20
14.Pogoń626-12
Klasa B

Wyniki 6. kolejki: Luszynianka Luszyn - ULKS Ciółkowo 3:2, Victoria Cekanowo-Zągoty - Limit Rybno 1:6, Sparta Mochowo - Wisła Kępa Polska 4:0, Orkan Lelice - Peklimar Umienino 5:2, Bobry Cierszewo - Unia Czermno 2:1, Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo Murowane 6:1.

1. ULKS61321-11
2. Unia51228-5
3. Wisła61214-14
4. Spójnia61031-17
5. Peklimar61017-14
6. Relax61017-12
7. Sparta6915-17
8. Orkan5816-12
9. Limit6818-17
10.Bobry6614-16
11.Luszynianka638-25
12.Victoria605-44