Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.
PIŁKA NOŻNA

III liga - sobota: Avia Świdnik - Stal Kraśnik, godz. 16; niedziela: Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lub., godz. 16, Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała, godz. 16, Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno, godz. 15.

IV liga lubelska - sobota: Sparta Rejowiec - Włodawianka 11, Podlasie Biała Podlaska - Huragan Międzyrzec Podlaski 16, Lewart Lubartów - POM Iskra Piotrowice 6; niedziela: Zartmet Olender Sól - Sokół Adamów 15, Chełmianka - Wisła Puławy 16, Opolanin - Orion Niedrzwica 16, Janowianka - Start Krasnystaw 16, Unia Bełżyce - Lublinianka 16.

Bialskopodlaska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 14: Unia Żabików - Grom Kąkolewnica, Dwernicki Stoczek Łukowski - Orkan Wojcieszków, Janowia Janów Podlaski - Victoria Parczew, GLKS Rokitno - Unia Krzywda, Lesovia Trzebieszów - Dąb Dębowa Kłoda, LKS Dobryń - ŁKS Łazy, Lutnia Piszczac - Niwa Łomazy.

Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Vojsławia Wojsławice - Vitrum Wola Uhruska 13, Frassati Fajsławice - Unia Białopole 14, Unia Rejowiec - Pławanice Kamień 11, Kłos Chełm - Brat Siennica Nadolna 11, Granica Dorohusk - Ruch Izbica 11, Sawena Sawin - Agros Suchawa 11, Ogniwo Wierzbica - Hetman Żółkiewka 11.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Hetman Gołąb - Czarni Dęblin s. 11, Sygnał Lublin - Orły Kazimierz 11, Wieniawa Lublin - LZS Wierzchowiska 11; niedziela: Wisła Annopol - Amator Rososz-Leopoldów 13, Cisy Nałęczów - GKS Niemce 16, MKS Ryki - Tajfun Ostrów Lubelski 14, LKS Gościeradów - Motor II Lublin 14, Piaskovia Piaski - Polesie Kock 15.

Zamojska klasa okręgowa - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Unia Hrubieszów 16,

Nord 98 Wysokie - Kryształ Werbkowice 16, Hetman II Zamość - Echo Zawada 11; niedziela:

Orkan Bełżec - Omega Stary Zamość 15, Ostoja Skierbieszów - Olimpiakos Tarnogród 16, Korona Łaszczów - Sparta Wożuczyn 16, Włókniarz Frampol - Huczwa Tyszowce 15, Cosmos Józefów - Victoria Łukowa/Chmielek 15 (mecz w Majdanie Nepryskim).

PIŁKA NOŻNA KOBIET

II liga - sobota: Motor Lublin - Widok Lublin 14, Tytan Wisznice - Kinga Krasnystaw 13; niedziela: Hetman Zamość - Dystans Niedźwiada 11, Sokół Kolbuszowa Dolna - Wilki Wilków 15.

ZAPASY

61 mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym, sobota godz. 9, walki finałowe od godz. 16 do 18, hala sportowa ZS nr 3 przy ul. Słowackiego 7 w Kraśniku.

BOKS

I kolejka międzyokręgowej ligi młodzieżowej: Gwarek Łęczna - Trade-Olimp Lublin, sobota, godz. 17 hala SP nr 4 w Łęcznej, Avia Świdnik - Hubal Chlewiska, sobota, godz. 17, hala Avii Świdnik.

LEKKOATLETYKA

Mistrzostwa województwa w wielobojach, VIII otwarty mityng LOZLA, sobota, godz. 12.30 rzut młotem, pozostałe od 14.30, niedziela, godz. 13, stadion Start, ul. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

I Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny kadetów, sobota, godz. 9, hala

MOSiR przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

PIŁKA RĘCZNA

Ekstraklasa kobiet: SPR Assceco BS Lublin - AZS Politechnika Koszalińska, poniedziałek, godz. 18, hala MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie (Globus).

II liga: AZS UMCS Lublin - KKS Włókniarz sobota, godz. 17, Azoty II Puławy - UKS Wilanowia, niedziela, godz. 11.30

SIATKÓWKA

Wojewódzki Dożynkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn - udział biorą: Wolanka Wola Osowińska, Cukrownik Lublin, Politechnika Lubelska, Chemik Puławy, MKS Kraśnik, Sobieski Lublin, sobota, godz. 10, hala sportowa w Woli Osowińskiej.

KOSZYKÓWKA

Mecz towarzyski: Start Lublin - Norgips Piaseczno, sobota, godz. 17.30, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

ŻEGLARSTWO

Regaty o puchar prezydenta Lublina, sobota i niedziela, godz. 11, Zalew Zemborzycki w Lublinie.

TENIS

Amatorski turniej „Zakończenie tenisowego lata o puchar prezesa GKS Górnik Łęczna”. Zapisy w piątek do godz. 15.30, gry grupowe od godz. 16.15; w sobotę i w niedzielę gry pojedyncze i podwójne od godz. 9. Korty (lub hala) Górnika przy Al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej.