Od III ligi do Klasy B

III liga

Wyniki 7. kolejki: Woy Bukowiec Opoczyński - GLKS Nadarzyn 0:2, Legionovia Legionowo - Broń Radom 1:2, Omega Kleszczów - MKS Kutno 2:4, Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 2:0, Warta Sieradz - Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:0, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowsze Grójec 3:0, Stal Niewiadów - Wisła II Płock 1:2, Nadnarwianka Pułtusk - UKS SMS Łódź 2:1.

1. Świt71913-2
2. Warta71611-3
3. Mazur71611-4
4. Legionovia7147-2
5. MKS71312-8
6. Narew7137-3
7. GLKS71215-12
8. Broń71211-7
9. Nadnarwianka7106-6
10.Omega777-12
11.Wisła II7610-12
12.Włókniarz763-11
13.UKS SMS755-8
14.Woy748-17
15.Mazowsze743-9
16.Stal713-16
IV liga

Wyniki 7. kolejki: Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki 2:0, MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka 1:2, Przyszłość Włochy - MKS Przasnysz 1:0, Mazur Radzymin - Okęcie Warszawa 0:1, Kormoran Łąck - MKS Mława 2:3, Polonia II Warszawa - Kryształ Glinojeck 1:2, Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 3:0, Huragan Wołomin - Tęcza 34 Płońsk 0:2.

1. Mława71617-7
2. Tęcza 3461411-5
3. Pogoń61415-5
4. Przyszłość71310-5
5. Przasnysz71220-13
6. Podlasie71117-16
7. Okęcie7116-6
8. Polonia II61011-5
9. Victoria699-12
10.Naprzód6811-11
11.Mazur774-8
12.Korona7710-15
13.Kryształ6713-7
14.Hutnik667-9
15.Huragan7610-13
16.Ciechanów755-15
17.Kormoran713-27
Liga okręgowa

Wyniki 6. kolejki: Stegny Wyszogród - Błękitni Gójsk 1:2, Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 2:2, Skra Drobin - Zorza Szczawin Kościelny 7:1, Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 4:0, Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 1:1, Bzura Chodaków - Unia Iłów 6:2, Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 4:7.

1. Błękitni61822-4
2. Mazur51513-3
3. Kasztelan61317-5
4. Skrwa61313-4
5. Amator51127-3
6. Skra6919-13
7. Bzura5912-9
8. Zryw6815-15
9. Orzeł6711-20
10.Świt675-17
11.Stegny669-14
12.Błękitni645-13
13.Zorza646-15
14.Wisła5310-18
15.Unia6311-30
16.Start629-21
Klasa A

Wyniki 5. kolejki: Kasztelan Białe Błoto - Czarni Rempin 1:2, Huragan Bodzanów - Victoria Wykowo 8:1, Skrwa Brudzeń - Skra II Drobin 1:3, Polonia Radzanowo - Amator II Maszewo 4:0, Stoczniowiec Płock - Lwówianka Lwówek 1:1, Pogoń Słupia - Wisła Główina-Sobowo 1:1, Delta Miszewko Strzałkowskie - Wicher Cieszewo 3:0.

1. Delta51519-3
2. Kasztelan5911-9
3. Huragan5916-11
4. Skra II5919-8
5. Wicher599-6
6. Amator II5914-9
7. Stoczniowiec585-6
8. Czarni578-10
9. Wisła568-7
10.Polonia557-9
11.Skrwa548-16
12.Lwówianka537-11
13.Victoria539-31
14.Pogoń525-9
Klasa B

Wyniki 5. kolejki: ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 9:3, Relax Miszewo Murowane - Bobry Cierszewo 2:0, Wisła Kępa Polska - Victoria Cekanowo-Zągoty 6:3, Limit Rybno - Luszynianka Luszyn 5:2, Sparta Mochowo - Peklimar Umienino 3:4.

1. ULKS51319-8
2. Unia41227-3
3. Wisła51214-10
4. Relax51016-6
5. Peklimar51015-9
6. Spójnia5725-16
7. Sparta5611-17
8. Orkan4511-10
9. Limit5512-16
10.Bobry5312-15
11.Luszynianka505-23
12.Victoria504-38