Od III ligi do Klasy B

III liga

Wyniki 6. kolejki: GLKS Nadarzyn - Nadnarwianka Pułtusk 2:1, UKS SMS Łódź - Stal Niewiadów 2:0, Wisła II Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, Mazowsze Grójec - Warta Sieradz 0:0, Włókniarz Konstantynów Łódzki - Narew Ostrołęka 0:1, Mazur Karczew - Omega Kleszczów 3:0, MKS Kutno - Legionovia Legionowo 0:0, Broń Radom - Woy Bukowiec Opoczyński 0:2.

1. Mazur61611-2
2. Świt61610-2
3. Legionovia6146-0
4. Warta6139-3
5. MKS6108-6
6. Narew6105-3
7. GLKS6913-12
8. Broń699-6
9. Nadnarwianka674-5
10.Omega675-8
11.Włókniarz663-9
12.SMS654-6
13.Woy648-15
14.Mazowsze643-6
15.Wisła II638-11
16.Stal612-14
IV liga

Wyniki 6. kolejki: Naprzód Zielonki - Victoria Sulejówek 4:0, Hutnik Warszawa - Polonia II Warszawa 0:2, Pogoń Siedlce - Tęcza 34 Płońsk 2:2, Huragan Wołomin - Kormoran Łąck 5:0, MKS Mława - Mazur Radzymin 0:0, Okęcie Warszawa - Przyszłość Włochy 1:0, MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 5:2, Korona Ostrołęka - Podlasie Sokołów Podlaski 3:2.

1. Pogoń61415-5
2. Mława61314-5
3. Przasnysz61220-12
4. Tęcza 345119-5
5. Polonia II51010-3
6. Przyszłość6109-5
7. Naprzód5811-9
8. Podlasie6815-16
9. Okęcie685-6
10.Mazur674-7
11.Hutnik567-6
12.Huragan6610-11
13.Victoria566-12
14.Ciechanów654-13
15.Kryształ5411-6
16.Korona648-14
17.Kormoran611-24
Liga okręgowa

Wyniki 5. kolejki: Błękitni Gójsk - Orzeł Goleszyn 2:2, Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 1:3, Start Proboszczewice - Błękitni Gąbin 1:3, Świt Staroźreby - Skra Drobin 1:0, Zorza Szczawin Kościelny - Amator Maszewo 2:2, Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 5:2, Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 6:0.

1. Błękitni51518-4
2. Mazur51513-3
3. Kasztelan51216-4
4. Skrwa51211-2
5. Amator51127-3
6. Zryw5713-13
7. Świt575-13
8. Orzeł577-13
9. Skra5612-12
10.Bzura466-7
11.Stegny568-12
12.Zorza545-8
13.Unia539-24
14.Błękitni513-12
15.Start518-20
16.Wisła403-14
Klasa A

Wyniki 4. kolejki: Delta Miszewko Strzałkowskie - Kasztelan Białe Błoto 3:0, Wicher Cieszewo - Pogoń Słupia 2:1, Wisła Główina-Sobowo - Stoczniowiec Płock 1:3, Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo 0:0, Amator II Maszewo - Skrwa Brudzeń 5:0, Skra II Drobin - Huragan Bodzanów 3:1, Victoria Wykowo - Czarni Rempin 5:1.

1. Delta41216-3
2. Amator II4914-5
3. Wicher499-3
4. Kasztelan4910-7
5. Stoczniowiec474-5
6. Skra II4616-7
7. Huragan468-10
8. Wisła457-6
9. Czarni446-9
10.Skrwa447-13
11.Victoria438-23
12.Lwówianka426-10
13.Polonia423-9
14.Pogoń414-8
Klasa B

Wyniki 4. kolejki: Limit Rybno - ULKS Ciółkowo 2:2, Luszynianka Luszyn - Wisła Kępa Polska 1:2, Victoria Cekanowo-Zągoty - Peklimar Umienino 0:3, Sparta Mochowo - Unia Czermno 2:3, Orkan Lelice - Relax Miszewo Murowane 2:2, Bobry Cierszewo - Spójnia Mała Wieś 5:1.

1. Unia41227-3
2. ULKS41010-5
3. Wisła498-7
4. Spójnia4722-7
5. Relax4714-6
6. Peklimar4711-6
7. Sparta468-13
8. Orkan4511-10
9. Bobry4312-13
10.Limit427-14
11.Luszynianka403-18
12.Victoria401-32