Radomiak skuteczny do przerwy

Piłkarze czwartoligowego Radomiaka odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem podopieczni Zbigniewa Wachowicza pokonali w Sobolewie miejscowy Zryw.

Zryw Sobolew - Radomiak 1910 SA Radom 1:2 (0:2): Kaźmierak (48.) - Janik (10.), Czpak (31.)

Rozmiary wygranej mogły być jeszcze większe, jednak doskonałych sytuacji nie potrafili wykorzystać zieloni. O mało co, a indolencja strzelecka radomian zemściłaby się w 85. min, kiedy piłka po strzale zawodnika Zrywu trafiła w słupek.

KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)

W meczu kolejki białobrzeżanie ulegli liderowi tabeli, ale postawili mu wysokie wymagania. - Gospodarze tylko w pierwszych 10 min posiadali inicjatywę. Pozostała część gry należała do nas. Niestety nie potrafiliśmy zakończyć golem choćby jednej sytuacji strzeleckiej - stwierdził Mirosław Siara, trener Pilicy. Dla gości doskonałych sytuacji nie wykorzystali Michał Doliński i Jarosław Karolewski.

Wulkan Zakrzew - Zwolenianka Zwoleń 3:1 (0:1): Turczyk (72., 80.), Ziółek (76.) - Sztobryn (32.)

Do przerwy stroną dyktującą warunki gry była Zwolenianka. Po przerwie losy meczu się odwróciły. Bohaterem spotkania rozgrywanego w Taczowie został Tomasz Turczyk, zdobywca dwóch bramek.

KS Warka - Skra Konstancin 2:1 (0:1): Seremak (75.), Strąg (89.) - dla Warki

Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnim kwadransie. Najpierw po strzale głową wyrównał Grzegorz Seremak, a minutę przed końcem gry Artur Strąg zapewnił gospodarzom trzy punkty.

Szydłowianka Szydłowiec - Piast Piastów 0:1 (0:1): Gajowniczek (21.)

Gospodarzom nie udała się rehabilitacja za porażkę poniesioną przed tygodniem 0:6 z Radomiakiem. Szydłowianka po szóstej kolejce spotkań zamyka ligową tabelę z dorobkiem jednego punktu.

Pozostałe wyniki 6. kolejki: Korona Góra Kalwaria - Mszczonowianka Mszczonów 1:2, Mazovia Mińsk Mazowiecki - Amur Wilga 2:1, Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0, pauza - Sparta Jazgarzew

2. Radomiak 5 13 18:2

5. Pilica 6 10 13:7

6. KS Warka 6 10 11:14

10. Zwolenianka 6 7 8:10

13. Wulkan 6 5 6:8

17. Szydłowianka 5 1 1:13