Zagar odpadł w półfinale

Adam Skórnicki wygrał rozegrany na torze w słoweńskim Krsko turniej Speedway Superpokal 2008. Drugie miejsce zajął Krzysztof Kasprzak, a na najniższym stopniu podium stanął Australijczyk Jason Crump. W zawodach wystąpił obcokrajowiec Marmy Polskie Folie Rzeszów, Słoweniec Matej Zagar, który w turnieju głównym zdobył 10 punktów (2,2,1,2,3) i z piątego miejsca awansował do półfinału. W nim Zagar przyjechał za plecami Kasprzaka, Karola Ząbika i Anglika Chrisa Harrisa i nie awansował do finału.

Tylko punkt Woodwarda

Valsarna Hagfors pokonała w rewanżowym meczu Griparnę Nykoeping 55:41 i awansowała do wielkiego finału szwedzkiej ligi Allsvenskan, w którym zmierzy się z Vargarną Norrkoeping. Do wygranej Valsarny niezbyt przyczynił się obcokrajowiec Marmy Polskie Folie Rzeszów, Australijczyk Cameron Woodward, który zdobył tylko jeden punkt (0,u,1,0).